PS4 mü alınmalı PS5 mi?

Arthas Menethil

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X | Asrock AMD RX6700 Xt Challenger D | Gigabyte B550M D3SH | XPG D10 2x8 GB 3200 MHz | Kioxia Exceria 1TB | Toshiba 1TB 5200 RPM | Deepcool CC560 | COOLER MASTER MPE 750W +80 Bronze | Asus VP249QGR
Dostlar selamlar ben konsol almayı düşünüyorum ama PS4 mü PS5 mi alma konusunda çok karasızım.
PS4 alırsam daha çok oyun alma fırsatım olacak fakat yeni oyunlar ve performans olarak PS5'den geri planda olacak, PS5 alırsam da oyun konusunda çok sıkıntı yaşıyacağım çünkü konsol aşırı pahalı bir de oyunlara ekstra falza para vermek zorunda kalacağım.

Siz ne önerirsiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aceleniz varsa PS4 tercih edebilirsiniz. PS5'in aynı eski modeller gibi ilk jenerasyonlarının sorunlu çıkma olasılığı var. PS5 çıktıktan 1 yıl sonra yeni üretilen modellerden almak daha mantıklı olabilir. Zaten temiz kullanırsanız ülkenin ekonomik durumunu göz önünde bulundurarak en az zararla satarsınız PS4'ü. Tercih yine sizin.
Bence PS4.
PS 4'ün performans konusunda çok da kötü değil.
PS 5 aşırı pahalı olacak. Yani gereksiz pahalı.
PS5 ülkemizde gereksiz pahalı olacak. Yoksa kesinlikle parasını hak eden bir cihaz olacağı kesin.

Ps5 çıkar çıkmaz alırsan üzülürsün. İlk sürümler genelde hep kronik sorunlu oluyor. Playstationda oyunlar 500 lira gibi uçuk bir fiyata dayandı. Xbox alırsan gamepass kullanabilirsin.

Dostlar selamlar ben konsol almayı düşünüyorum ama PS4 mü PS5 mi alma konusunda çok karasızım.
PS4 alırsam daha çok oyun alma fırsatım olacak fakat yeni oyunlar ve performans olarak PS5'den geri planda olacak, PS5 alırsam da oyun konusunda çok sıkıntı yaşıyacağım çünkü konsol aşırı pahalı bir de oyunlara ekstra falza para vermek zorunda kalacağım.

Siz ne önerirsiniz?

Teşekkürler.
PS5 bekleyin. 1 yıl sonra, u*an ne oyunlar çıkıyor ben gittim PS4 aldım demeyin.

Geri
Yukarı