PS4 mü, PC mi?

PS4 mü, PC mi?

• PS4

Oy: 10 11,2%
  • PC

Oy: 79 88,8%

• Oy verenlerin toplamı
    89
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen galiba bu konuda hiç araştırma yapmamışsın bir şey bilmiyosun. Tabikide PC'nin grafikleri daha iyi. GTA 5 belki çok sonra çıktı ama adamlar baya geliştirdiler. Sadece GTA 5 için de değil genel olarak PC'nin grafikleri daha iyi ve 30 fps değil PC'nin kalitesine göre artar bu fps. Ve yok Last of Us falan demişssin de 3 5 oyun için PS4 alınmaz. Ayrıca sana soruyorum PC'de mi GTA 5, BF, COD oynamak daha güzel PS'de mi ?? Konsol oyunu olarak diyebileceğimiz Fifa var. Ona da alırsın kolunu, takarsın PC'ye misler gibi 120 fps'de oynarsın. PC>PS...

Öncelikle indirim falan takip etmiyorsun kardeş. Oyun fiyatları hep öyle. Açıyorsun Endoznezya PSN'i ve alıyorsun oyunları PSN Plus üyeliğini. Gidip sana 2.el falan al diyecek halim yok. Grafik konusunda ise bu videoyu izle kardeş. Ayrıca sürekli grafik diye ağlıyor herkes ama görende sanacak herkes ultrada oynuyor oyunları. Millet medium-high ayarlarda anca açıyor The Witcher 3'ü. The Witcher 3 çok popüler bir oyun o yüzden onun üstünden gittim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca sen o GTA 5'i High ayarlarda oynamak için en az 2000-2500 TL yi gözden çıkaracaksın bir kere. İllaha çok 60 FPS takıntın varsa yap bi Titan X oyna kardeş. Ama onun fiyatı 1200 TL değil haberin olsun. Ayrıca senin 0 3-5 oyun dediğin PC deki tüm oyunlara bedel. Oynamadan laf yapmana gerek yok. Sen bir kere Bloodborne oyna bakalım başından kalkabilecek misin? Tabi RPG seviyorsan.

Arkadaş herkes sallamış yok bir oyun 200 lira yok PSN Plus cart curt diye. Anlıyorum buranın PC fanboyu olmasınıda en azından bilmediğiniz şeye sallamayın. Mesela The Witcher 3. Konsol 1200 lira ve sabit 30 FPS. PC grafikleri ile yarışıyor hatta PS4 grafikleri daha güzel. Ayrıca istersen 10000 TL lik sistemin olsun sen Bloodborne, İnfamous Second Son, Last Of Us oynayabilir misin? Hayır. O yüzden PS4 bence kat ve kat daha iyi PC den. Bunu oyun yönüyle söylüyorum yoksa PS4 de yapabilecekleriniz PC ye göre daha sınırlı. Ayrıca GTA V PS4 te 91 lira. Kim diyor 200 lira diye. Hatta bir arkadaş 5 oyun al 1000 TL demiş. Gülmekten yarıldım açıkçası. 5 tane oyun bilgisayarda daha pahalı :D Ayrıca bir yıllık PSN Plus 70 TL ve 1 yıl içinde hiç oyun almasan bile PSN Plus'a zaten ayda bir bedava oyunlar geliyor. Sırf onları oynasa bile hiç sıkılmaz.
PS4'ün grafikleri hangi PC'nin grafiklerinden daha güzel acaba?
Exclusive oyunlar konusunda sana katılıyorum.Ama bu oyunlar için 1500 lira verilirmi orası tartşılır.Zaten bazıları remasrered.
Gta V 91 lira demişsin.Nerede 91 liraymış merak ettim.Kardeşlikten bahsediyorsan o ayrı.
Ayrıca PSN'nin verdiği oyunların hepsi çöp.Ben indirmeye bile üşeniyorum.İndie oyun verip duruyorlar.

Daha bu ay MGS5: Ground Zeroes verdi azcık takip et. Ayrıca Endonezya PSN de oyun 116 TL. Enpara'yı kullanarak 25 TL iade ile oyun 91 TL ye geliyor. Hiç araştırmadan yorum yapmaya gerek yok. Hiçbir oyunda öyle 150-200 TL değil. Sadece exclusive oyunlar 150-160 TL oluyor o da her exclusive oyun değil. Sizin bu dedikleriniz ne zamandır PC fanboylarının söylediği kulaktan dolma bilgiler. Her şeyi geçtim sen oyun oynarken sürekli grafiklere mi bakıyorsun? Bir tane ekran var oradan gelen adamlara vururken baktığın şey grafik mi şimdi? Farcry 4 ten bahsediyorsak o ayrı oyun çok sıkıcı ama Kyrat'ın manzaraları olağan üstü :D

Öncelikle indirim falan takip etmiyorsun kardeş. Oyun fiyatları hep öyle. Açıyorsun Endoznezya PSN'i ve alıyorsun oyunları PSN Plus üyeliğini. Gidip sana 2.el falan al diyecek halim yok. Grafik konusunda ise bu videoyu izle kardeş. Ayrıca sürekli grafik diye ağlıyor herkes ama görende sanacak herkes ultrada oynuyor oyunları. Millet medium-high ayarlarda anca açıyor The Witcher 3'ü. The Witcher 3 çok popüler bir oyun o yüzden onun üstünden gittim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca sen o GTA 5'i High ayarlarda oynamak için en az 2000-2500 TL yi gözden çıkaracaksın bir kere. İllaha çok 60 FPS takıntın varsa yap bi Titan X oyna kardeş. Ama onun fiyatı 1200 TL değil haberin olsun. Ayrıca senin 0 3-5 oyun dediğin PC deki tüm oyunlara bedel. Oynamadan laf yapmana gerek yok. Sen bir kere Bloodborne oyna bakalım başından kalkabilecek misin? Tabi RPG seviyorsan.

Sen 3000TL'lik bi PC toplasan bile uzun vadede fiyat olarak Ps4'ten çok daha hesaplı oluyor. Zaten grafik,oynanış gibi şeylere değindim. Tekrar tekrar söylemeye gerek yok. Ve ben RPG oyunları hiç sevmem bu arada.

Uzun vadede 3000 TL lik PC nasıl daha ucuz oluyor? Zaten PS4 1200 TL. En başta 1800 TL farkı nasıl kapıyor acaba? Oynanışta bir değişiklik olmuyor onuda söylemek isterim. Aldığın oyunların fiyatı PS4 ile aynı neredeyse. Sürekli dijital platformları karşılaştırmaya gerek yok. Kutulu versiyonlara da bak bakalım. İlla dijital versiyon diyorsan çoğu oyunu PS4'te daha ucuz bulabilirsin. Sadece araştırman gerek.

Daha bu ay MGS5: Ground Zeroes verdi azcık takip et. Ayrıca Endonezya PSN de oyun 116 TL. Enpara'yı kullanarak 25 TL iade ile oyun 91 TL ye geliyor. Hiç araştırmadan yorum yapmaya gerek yok. Hiçbir oyunda öyle 150-200 TL değil. Sadece exclusive oyunlar 150-160 TL oluyor o da her exclusive oyun değil.
Verdikleri Ground Zeroes yarım saatlik demo niteliğinde oyun yalnız. Endonezya'ymış oymuş buymuş alan adamlar bunlarla uğraşmaz. Yani demem o ki oyun fiyatları bu kadar pahalı olması herkes konsol almak ister. Firmalar konsola daha çok önem veriyor. Bu bir gerçek. Mesela Batman: Arkham Knight. Ama fiyat olayı var ki PS4'de 195 TL PC'de 60 TL. PC'de şuan sorunlar var ancak düzelecek. Fiyat konusunda spotçuları falan bilemem. Zaten öyle yerlere kim güvenip alır bilinmez. Ancak bilgisayarda öyle bir durum yok. Steam ve G2A gibi siteler sayesinde kolayca ucuza oyun edinebiliyorsunuz. PC'de güzelse muhteşem grafiklerde oyun keyfi olmuş oluyor.

Spotçular demiyorum. MGS5: Ground Zeroes'i oynadım. Oyun 30 dakikada bitebiliyor. Bu sadece bir örnekti yani. Her neyse Arkham Knight 195 TL ama nerede? Normalde sen oyunları nasıl Steam'dan alıyorsan bende Endonezya PSN'den alıyorum ve hiçbir sıkıntı olmuyor. Ayrıca oyunu 127 TL ye bulabilirsin Endonezya PSN'de. PC de buglu oynamak yerine PS4 te oynarım daha iyi bence. Düzelecek elbet PC ama o zamana kadar oyunu bitirir insan :D 3000 TL sistem toplasan bile PS4'ün ömrü bitene kadar kar edemezsin. Her oyunda 60 TL kar etsen bir oyunda PS4 daha ucuz olur arada fark kapanır yani. Zor iş. Birde PS4 te oynama rahatlığı var tabi. Sallanan koltuğa yaslanıp rahat rahat oynayabilirsin. Bir şeyin üstüne basmak istiyorum. Bu dediklerim oyun için yoksa diğer işlerde PC daha avantajlı.

Eğer daha ucuz bulabilirsin dediğin yerler Bakırköy'deki yurtdışından vergisiz getiren yerlerden bahsediyosan, PC yine de bu konuda daha avantajlı. Torrent denen bişey var:sinsi: (Böyle şeylerden bahsetmek ban sebebi mi bilmiyorum eğer öyleyse banlamadan önce uyarırsanız sevinirim:mutlu:
Uzun vadede 3000 TL lik PC nasıl daha ucuz oluyor? Zaten PS4 1200 TL. En başta 1800 TL farkı nasıl kapıyor acaba? Oynanışta bir değişiklik olmuyor onuda söylemek isterim. Aldığın oyunların fiyatı PS4 ile aynı neredeyse. Sürekli dijital platformları karşılaştırmaya gerek yok. Kutulu versiyonlara da bak bakalım. İlla dijital versiyon diyorsan çoğu oyunu PS4'te daha ucuz bulabilirsin. Sadece araştırman gerek.
)

Torrent mi var? Emek hırsızlığı yapacaksınız yani. Peki yapın siz hırsızlık. Ayrıca ben spotçu demiyorum. ENDONEZYA PSN diyorum. Bildiğiniz PSN ama Endonezya için. Anladınız sanırım. Tamamen orjinal oyun. Korsana sonuna kadar karşıyım arkadaş. Araştırman gerek deyince hemen spotçular gelmesin aklınıza.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı