PS4 mü, PC mi?

PS4 mü, PC mi?

• PS4

Oy: 10 11,2%
  • PC

Oy: 79 88,8%

• Oy verenlerin toplamı
    89
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Torrent mi var? Emek hırsızlığı yapacaksınız yani. Peki yapın siz hırsızlık. Ayrıca ben spotçu demiyorum. ENDONEZYA PSN diyorum. Bildiğiniz PSN ama Endonezya için. Anladınız sanırım. Tamamen orjinal oyun. Korsana sonuna kadar karşıyım arkadaş. Araştırman gerek deyince hemen spotçular gelmesin aklınıza.
Ben torrent indiririm demiyorum. Sadece dediğim gibi sen daha ucuza bulabilirsin deyince yasal olmayan şekilde anladım. Yasalsa bişey diyemem o konuda haklısın. Emek hırsızlığı konusunda da haklısın ama yine de oyunlar PC'de daha ucuz ve hala PC'den yanayım.

Ben torrent indiririm demiyorum. Sadece dediğim gibi sen daha ucuza bulabilirsin deyince yasal olmayan şekilde anladım. Yasalsa bişey diyemem o konuda haklısın. Emek hırsızlığı konusunda da haklısın ama yine de oyunlar PC'de daha ucuz ve hala PC'den yanayım.
Her oyun daha ucuz demiyorum ama cidden biraz uğraşla daha ucuza bulunabiliyor. Endonezya PSN üye olduktan sonra alışverişlerinizde en para ile 25 TL geri alabiliyorsunuz ve diğer güzel kısım kutlu oyun alırsanız ki kutulu oyunlar PS4 de nasıl bir mantıksa ya daha ucuz yada çok daha pahalı. 2.el olarak 40-50 TL ye satıp bilgisayar ile arasındaki fiyat farkını kapayabiliyorsunuz. Neyse zaten PS4 almış arkadaş pişman olacağını sanmıyorum.

Pişman olur demiyoruz tabiki. Sadece görüşlerimizi söylüyoruz. Zaten ikisi de iyi. Ama biri daha iyi :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı