PS4 vs Xbox Series S vs 4000TL PC

Hocam buraya ilan linki atmak sıkıntılı mı bilmiyorum eğer istanbuldaysanız elimdeki PS4 Slim'i satıyorum. +100 oyunlu hesabım var düşünürseniz yazabilirsiniz.
DC: Killironic#3168

Hocam PlayStation düşünme sebebim hem aşinayım PS tarafına hem de exclusive oyunlar bayağı iyi.

Açıkçası sana söyleyim gönlün ne istiyorsa onu al, biz burada Xbox deriz Xbox alırsın ama içinde " keşke PS alsaydım" dersin. PS alırsın "acaba Xbox daha mı mantıklıydı" dersin. O yüzden sen hangisini istiyorsan onu al.

Açıkçası sana söyleyim gönlün ne istiyorsa onu al, biz burada Xbox deriz Xbox alırsın ama içinde " keşke PS alsaydım" dersin. PS alırsın "acaba Xbox daha mı mantıklıydı" dersin. O yüzden sen hangisini istiyorsan onu al.
Hocam kafam karışık günlerdir düşünüp araştırıyorum.
Hocam buradaya ilan linki atmak sıkıntılı mı bilmiyorum eğer istanbuldaysanız elimdeki PS4 Slim'i satıyorum. +100 oyunlu hesabım var düşünürseniz yazabilirsiniz.
DC: Killironic#3168
Hocam sağ olun teşekkür ederim fakat sıfır almayı düşünüyorum daha önce sadece PS2'im oldu sıfır olarak. Sıfır ürünlerin tadı bir başka oluyor sanki.

APU sistem Cyberpunk açar mı sence? PC sevdası nereden geliyor anlamadım. Şu dönemde PC topla diyen insanları pek anlayamıyorum. Bir ekran kartına en az 5 bin TL verecek kadar zenginse tamam o zaman. APU sistemlerde artık mantıksız hale geldi. 3K TL verip eline geçen sadece 40-50 FPS Low'da.
Seve seve açıyor...

Konuya dönersek, Xbox daha mantıklı, yanına da Game Pass alırsın, keyfine bakarsın...

Geri
Yukarı