PS4 vs Xbox Series S vs 4000TL PC

4000 TL'ye alacağın sistemin performansı çok iç açıcı olmaz. Xbox Series S çok daha mantıklı. Game pass diye bir güzelliği de var.

PlayStation exclusiveleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Street Fighter serisi, TLOU serisi, GoW serisi, Detroit Become Human, got, Uncharted serisi ve birkaç tane daha var.

Hiç oynamadığım için kaybedeceğim bir şey yok benim açıkçası, o yüzden fazla önemsemiyorum.

PS4 veya XBOX aldığınız zaman oyunlara vereceğiniz parayı düşünün. Bilgisayar oyun fiyatları diğer platformlara göre çok ucuz özellikle Steam indirimi yakalarsanız %80 indirimli bile alabilirsiniz.
4000TL'ye aldığın sistemle XBOX'ta çok para verip alabileceğin oyunları oynayabileceğini mi düşünüyorsun? :d

PS4 alırsanız TLOU2 oynayamazsınız. FPS drop giriyor çoğunlukla.
PS4 Pro diyelim moderatör arkadaşımız PS4 olarak değiştirmiş.
Hiç oynamadığım için kaybedeceğim bir şey yok benim açıkçası, o yüzden fazla önemsemiyorum.
Hocam geçen sene PS4 Pro'da Uncharted 1-2-3 oynadım ağzıma parmakla bal sürüldü tam Uncharted 4 oynayacaktım konsolu geri vermek zorunda kaldım akrabama.

PS4 Pro diyelim moderatör arkadaşımız PS4 olarak değiştirmiş.

Hocam geçen sene PS4 Pro'da Uncharted 1-2-3 oynadım ağzıma parmakla bal sürüldü tam Uncharted 4 oynayacaktım konsolu geri vermek zorunda kaldım akrabama.

PS4 Pro ile sabit 30 oynarsın bence(belki 60 bilemiyorum).

Yeni konular

Geri
Yukarı