PS5 dijital almanın dezavantajları nelerdir?

BerkayPAT

Kilopat
Daha fazla  
Yıllardır kutulu oyun almayan biri olarak düşünüyorum da dijital versiyonu almam cebim için çok iyi olacaktır. Birkaç yerde okuduğuma göre deniyor ki oyun fiyatlari cok yüksek takas tek çözüm o yüzden dijital almayın vs. oyun takaslama haricinde herhangi bir dezavantajı olur mu? Mesela dijitale çıkmayıp sadece kutulu olarak çıkan oyun oluyor mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dijital versiyonunda extra depolama birimi alamıyorsun diye biliyorum. 800GB depolaması var sadece.

Hocam bir oyun ortalama 100GB desek aynı anda 8 oyun demek. Ben aynı anda çok oyun oynayan biri bile değilim sil yükle yapabilirim. Benim için dijital daha mantikli gibi geliyor. Ne dersiniz?

Hocam bir oyun ortalama 100GB desek aynı anda 8 oyun demek. Ben aynı anda çok oyun oynayan biri bile değilim sil yükle yapabilirim. Benim için dijital daha mantikli gibi geliyor. Ne dersiniz?

Eğer aradaki 100$ fark (Türkiye'de en az 1300TL civarı olacaktır) değmez diyorsanız bence dijital versiyonu alabilirsiniz ki bana da değmez gibi geliyor.

Kutulu oyun devrimi bitmenin noktasında artık.

Bende yurtdışından dijital versiyonunu alacağım. Zaten her oyun 100GB değil rahatça 8-9 oyun oynarsın. Oyunu oynadıktan sonra silersin zaten.

Yurt dışında kutulu oyun devri yavaş yavaş bitiyor ancak ülkemiz ekonomisi yüzünden takas hala çok kullanılıyor. Eğer başyapıt oyunlar oynayacaksanız 2-3k oyun bütçesi ayrılmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı