PS5 ne zaman 30 FPS'e düşer?

Reis PS5'in en iyi faydası exclusive oyunları oynamandır zaten çoğu oyun 2K çözünürlükte 60 FPS veriyor bende bir PS5 kullanıcısıyım fakat genelde babam oynar o yüzden dediğin gibi olma ihtimali var fakat PS5 PS4'e ciddi oranla güçlü olduğundan dolayı bu sorun yaşanmayabilir bunu zaten kafana takmana gerek yok sen zevkine bak kısacası zamanında PS4'te 30 FPS Sekiro bitirmiştim 😃 o yüzden sıkıntı etme FPS konusunu zevk almaya bak.

Reis PS5'in en iyi faydası exclusive oyunları oynamandır zaten çoğu oyun 2K çözünürlükte 60 FPS veriyor bende bir PS5 kullanıcısıyım fakat genelde babam oynar o yüzden dediğin gibi olma ihtimali var fakat PS5 PS4'e ciddi oranla güçlü olduğundan dolayı bu sorun yaşanmayabilir bunu zaten kafana takmana gerek yok sen zevkine bak kısacası zamanında PS4'te 30 FPS Sekiro bitirmiştim 😃 o yüzden sıkıntı etme FPS konusunu zevk almaya bak.

Hocam dediğin gibi daha güçlü olduğu için, 60 FPS bir başka hocam inşallah düşmez.

PS4 ilk çıktığında da 30FPS idi hep 30 verdi. Birkaç rekabetçi oyunda 60FPS verdiği oldu. Buradaki konu FPS'ten ziyade zaten özel oyunlar ve F/P derece kalitede oyun oynatabiliyor olması. Yüksek çözünürlüklerde medium- high grafiklerde bugün 60FPS verdi. High- Ultra arası grafiklerde kalite modunda yani 30FPS veriyor. İleride 1080P'ye de düşse ben Low-Medium grafiklerde 60FPS'i sürdüreceğine inanıyorum kasım 2027'ye kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı