PS5'mi Xbox Series X'mi?

PlayStation tarafında özel oyun yok. Xbox en azından Game Pass ile iyi-kötü oyunlar çıkarıyor.
Hocam Playstation’da ps plus sistemi var game pass gibi illaki biliyorsunuzdur ve hem Xbox hemde Playstation tarafında nerdeyse hiç oyun görmedik.

Haklısınız PC her konuda konsoldan daha iyi ancak tercih meselesi. Belki arkadaş yattığı yerden 75 inç televizyonuna bakarak CoD oynamak istiyor.

Ekran yansıtabilir kontrolcü bağlayabilir ohhh miss.

PS Plus sisteminin içinde sadece PS özel oyunları yok ki?

Ondan başka RDR2 vb. haricinde çok bir adamakıllı oyun yok hocam PS5 almaya değecek kadar farklı şey yok.

Bilgisayarın iyi olsa PS5 al ve özel oyunlardan geri kalma derdim fakat güncel oyunları çoğunlukla Xbox'da ucuza oynamanız daha muhtemel.
Hocam Playstation’da ps plus sistemi var game pass gibi illaki biliyorsunuzdur ve hem Xbox hemde Playstation tarafında nerdeyse hiç oyun görmedik.
Xbox'ın satın aldığı ve alacağı firmalar ile Game Pass daha da büyür.

Ondan başka RDR2 vb. haricinde çok bir adamakıllı oyun yok hocam PS5 almaya değecek kadar farklı şey yok.
Tamam hocam Xbox alsın ama Xbox’da çok oyun görmedik aynı Playstation’daki gibi bilemiyorum

Xbox'ın satın aldığı ve alacağı firmalar ile Game Pass daha da büyür.
Phil spencer’ın bir açıklaması vardı satın alım gerçekleşirse oyunlar hemen game pass’e gelmeyecek gibi birşey söyledi yani zaman alıcak dedi ama Xbox series x’de güzel bir tercih olur.

Tamam hocam Xbox alsın ama Xbox’da çok oyun görmedik aynı Playstation’daki gibi bilemiyorum

Phil spencer’ın bir açıklaması vardı satın aldım gerçekleşirse oyunlar hemen game pass’e gelmeyecek gibi birşey söyledi yani zaman alıcak dedi ama Xbox series x’de güzel bir tercih olur.
Xbox bazen garip açıklamalar yapıyor. Oyunların aboneliğe hem geleceğini hem de gelmeyeceğini söylüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı