PS5 mi, Xbox Series X mi?

swanyn

Zeptopat
Daha fazla  
Bende daha önce PS4 vardı sattım PSN hesabımla birlikte içinde 40-50 civari oyun vardı sattığım zaman Xbox almayı düşünüyordum o yüzden hesabımla sattım ama şu anda PS Plus extra ve DualSense kafamı karıştırıyor yardımcı olur musunuz?

Bütçen varsa PS5 almanı öneriyorum ilerde ev fiyatına olacakları için şuan bile almazsan üzülecek bir ekonomidesin. Oyun alamasan bile PS Plus Extra uygulaması gibi harika bir sistem getirdiler istediklerini uygun fiyata oynarsın.

PS Plus ile eski oyunlar oynanabilir gibi duruyor sadece. Yeni çıkanların gelmesi uzun sürecektir. Eğer önemli exclusive oyunları zaten oynadıysanız PS Plus gereksiz olur bence. Çünkü PS için özel oyunlar önemli olanlar. Xbox ile daha çok oyuna erişim sağlanabiliyor ve aylık fiyatı çok daha uyguna geliyor. Zor bir konu açıkçası. PS Plus ile erişime açık olan özel oyunlar seçimi belirleyecektir. O yüzden karar sizin. PS5 için doğru düzgün oyun çıkardıklarını göremedik daha. Hala da düzgün bir şey ortada yok. Çıksa da ilk başlarda Plus dahilinde olmayacaktır diye düşünüyorum.

Önemli exc. Oyunları oynadım PS4 de zaten açıkçası hikayeli oyundan çok Online oyunlar daha çok ilgimi çekiyor Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi oyunları oynamayı daha çok seviyorum o yüzden Xbox almak daha cazip geliyor.
PS Plus ile eski oyunlar oynanabilir gibi duruyor sadece. Yeni çıkanların gelmesi uzun sürecektir. Eğer önemli exclusive oyunları zaten oynadıysanız PS Plus gereksiz olur bence. Çünkü PS için özel oyunlar önemli olanlar. Xbox ile daha çok oyuna erişim sağlanabiliyor ve aylık fiyatı çok daha uyguna geliyor. Zor bir konu açıkçası. PS Plus ile erişime açık olan özel oyunlar seçimi belirleyecektir. O yüzden karar sizin. PS5 için doğru düzgün oyun çıkardıklarını göremedik daha. Hala da düzgün bir şey ortada yok. Çıksa da ilk başlarda Plus dahilinde olmayacaktır diye düşünüyorum.

Önemli exc. Oyunları oynadım PS4 de zaten açıkçası hikayeli oyundan çok Online oyunlar daha çok ilgimi çekiyor Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi oyunları oynamayı daha çok seviyorum o yüzden Xbox almak daha cazip geliyor.

Aynı exc. Oyunları bir daha 60 FPS oynamanın bir mantığı olduğunu düşünmüyorum.

Normalde PS5 derdim fakat excleri oynadıysan pek bir mantığı yok almanın Xbox Series X daha mantıklı.

Donanımdan dolayı Series X diyorum.
Sadece kağıt üstünde daha iyi olan bir konsol xbox series x.

Geri
Yukarı