QP bilişim şikayet

Bu kargo şubesi kapalı muhabbetini şu sıralar ben de duymaya başladım ne mana anlamadım. Kapalı falan değil ancak son 2 haftada yaptığım 2 alışverişte böyle bir mazaret işittim.

Maalesef aynı durumdan bende muzdaripim. 05.05.2020 tarihinde 19 bin küsur TL'lik kasa alışverişim halen kargoya verilmedi. Evet can sıkıcı bir durum. Daha can sıkıcı bir durum ise her bağlandığımda farklı bahane ve farklı temsilcilerin bir birini yalanlaması. Kargoya verdik diyorlar tamam diyorum ve çıkıyorum. Ertesi gün bağlanıp takip numarası gelmedi diyorum. Kargoya vermemişiz ki diyor farklı bir temsilci. Kusura bakmayın ama bu tamamen saçmalık. Cumartesi günü kendisini şirket ortağı olarak tanıtan şahsın merak etmeyin ben pazartesi günü uygun farklı bir kargo firmasına vereceğim ve size mail atacağım dedi. Sonuç ne oldu? 18:00'a kadar gelmeyince tekrar bağlandım durumu anlattım kargoya verdik dedi temsilci ve yine bileceğiniz gibi takip numarası ve herhangi bir SMS yok ortada. Şimdi nerede memnuniyet? Terleyip zorlukta çıkarmadım zaten konuşma geçmişlerini saklıyorum. İptal de edemiyorum çünkü yeni yasaya göre taksitli alışveriş iptal edildiğinde banka tutarı belirtilen taksit tutarı üzerinden parça parça yatırıyor. Hoş bir durum değil. Yarın da olumlu bir dönüş olmazsam iptalini sağlayacağım. Vasat olan hizmet değil, hizmet adı altında başvurulan "yalanlar".

Kargo firması kapalı demesi yogunluktan dolayı bazı şubeler gelen ürünleri kabul etmiyor ve o yüzden kargonuz işlem görmüyor aynı şekilde tek firmadan gelen kargolardada kota uyguluyorlar atıyorum sizden günlük 50 kargo alırız diye o Yüzden işlem kapasitesi yüksek sitelerde ufak dükkanlara göre daha fazla gecikmeler oluşuyor. 2 farklı satıcı ve kargo firmasıyla başıma geldi o yüzden biliyorum. Sizin durumunuz bununlamı alakalı bilmiyorum ama şuan böyle bir durumda var kargo ayagında

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı