R5 1600X ve GTX 1070 Sistem kendi kendine reset atıyor

World pad

Hectopat
Arkadaşlar PC'yi açıyorum, oynuyorum belli bir sure sora rest atıyor. Isınma yok, Max 60 derece. Bileşenler, RAM'lerde sıkıntı yok. PSU yeni aldım, 600W +80 o da sıkıntı değil. Sizce sorun nedir?

Sistem:
Ryzen 5 1600X
ASUS STRIX 1070 8 GB OC
XPG 16 GB 3000 MHz RAM
B450 M GAMING anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU nun ne kadar stabil çalıştığı hakkında bir bilgin var mı daha önce kullanan birini vs tanıyor musun ?

Çünkü bu tarz şeyler genelde anlık güç kesintisinden oluyor. Aklıma da başka bir şey gelmiyor açıkcası işlemciyi stres teste tut bakalım tam güç verebiliyor mu aynı şekilde ekran kartını da eğer veremeyip dalgalanıyorsa tam güç alamama durumu da olabilir. Bazı oyunları 4 k şeklinde dene kapanırsa yine psu dan fazla güç talep eden ekran kartına güç gitmemiş olur. Deneme yanılma yapacağız başka çözümü yok.

Arkadaşlar PC'yi açıyorum, oynuyorum belli bir sure sora rest atıyor. Isınma yok, Max 60 derece. Bileşenler, RAM'lerde sıkıntı yok. PSU yeni aldım, 600W +80 o da sıkıntı değil. Sizce sorun nedir?

Sistem:
Ryzen 5 1600X
ASUS STRIX 1070 8 GB OC
XPG 16 GB 3000 MHz RAM
B450 M GAMING anakart
Kasa içindeki yükseltme vidalarını kontrol edin. Kısa devre gibi geldi bana sorun.

Sistem:
Ryzen 5 1600X
ASUS STRIX 1070 8 GB OC
XPG 16 GB 3000 MHz RAM
B450 M GAMING anakart
video vs atabilir misin?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı