Elektronik R5 5500 ve RTX 3060 sistem 12999TL

@shinei @Emma Stone Yani şimdilik aklımda gaming gecesi vs. olsun indirim kovalamak vardı, ama sizce direk bunu alıp geçmek daha mı iyi olur? Kasanın kendi power supply ne kadar kötü, sorun çıkarır mı vs. emin olmadığım için arada kaldım :/

Grafiği okudum, 2 aydır fiyatı sabit. Pek rağbet görmüyor yani, ATX olsaydı peynir ekmek gibi satardı. 1200 TL V650 için kötü bir fiyat değil, alınabilir. Şahsen GG'de iyi PSU'nun düştüğünü pek görmedim.

Kasanın PSU'su için boşuna laf kalabalığı yapmaya gerek yok, ne mal olduğu ortada zaten.

@shinei @Emma Stone Sanırsam bu ürün indirime girmiş? Stokta son 1 tane var gözüküyor.

Sizce almalı mıyım?

250 lira da depozito ücreti varmış :/ Şimdi gördüm. Yurtdışından garanti işi nasıl oluyor acaba

@Mugen_

İndirim değil bindirime girmiş, o PSU 950 TL'den fazla etmez şu piyasa koşullarında. Maksimum bütçe nedir PSU için?
Hocam 1000'e ne kadar yakın o kadar iyi, ama önceden tavsiye ettiğinden daha iyisi yok gibi sanki. Belki bi kampanya vs. olur diye bekliyordum ama, ülkede her şey pahalılandığından riske atmayım dedim en iyisi.

@Mugen_

Cooler Master V650 boyu 430 mm'den uzun kasalar için pek uygun bir model değil, büyük kasan varsa tercih etmemen gerek ve evet, 1000 TL'ye yakın sadece V650 var, bir de High Power Performance GD.
Benim anladığım kadarıyla bu sistemin kasa gayet küçük. (niye daha büyüğü için almamalıyım acaba?
Kasa cok iyi baksana isikli misikli.
Işıksız ve hayvan gibi pahalı olmayan varsa söyleyin lütfen :/

Geri
Yukarı