R5 5600X sistem toplama

Bütçe
25000
İşlemciye dokunmadım dediğini gibi PSU yu yükselttim ama sıvı soğutucu yok.
Bi' de anakartı Gaming Egde yapın fiyat değişmiyor zaten.

Son düzenleme:
Maddi durumumdan dolayi bunu sipariş vermek zorunda kaldım. Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum arkadaşlar. İleride ona göre bir yön cizebilirim.
(Xpg nin 1tb 3500 3000 M2 ssdsi var bende geldiğinde direk onu takacagim)

Dosya Ekleri

• IMG_20210802_151441.png
    IMG_20210802_151441.png
    49,5 KB · Görüntüleme: 31
Ayrı ayrı toplasanız daha ucuza gelir hem de parçaları daha ucuza gelirdi. Çok kötü bi' sistem. Ekran kartı ve işlemci hariç kaliteli parça yok.
Keşke sormadan sipariş vermeseydiniz.
İptal edebiliyorsanız edin yine. QP OMEGA alın daha iyi. Diğer parçalar kaliteli en azından yükseltmeye uygun ya da 3080' li bulabilirim.

Ayri ayrı birkaç yere baktım hep topladığını üstünde çıktı bu uygun geldi bütçe olarak diğerleri 25 e denk geliyordu hep :(
Ayrı ayrı toplasanız daha ucuza gelir hem de parçaları daha ucuza gelirdi. Çok kötü bi' sistem. Ekran kartı ve işlemci hariç kaliteli parça yok.
Keşke sormadan sipariş vermeseydiniz.

Ayri ayrı birkaç yere baktım hep topladığını üstünde çıktı bu uygun geldi bütçe olarak diğerleri 25 e denk geliyordu hep :(
Ekran kartı dışındaki her şey 5k' ya alınabilir. Ekran kartı da 14-15k geziyor yurt dışı. Çok kötü bi' sistem.
RX 6900 XT için diğer parçalardan kısmayın. Şuan aldığınız kasanın içindeki PSU' nun ne olduğu bile belli değil RX 6900 XT emanet edilmez.

Ekran kartı dışındaki her şey 5k' ya alınabilir. Ekran kartı da 14-15k geziyor yurt dışı. Çok kötü bi' sistem.
RX 6900 XT için diğer parçalardan kısmayın. Şuan aldığınız kasanın içindeki PSU' nun ne olduğu bile belli değil RX 6900 XT emanet edilmez.
İptal edilmiyor bu sipariş peki bu sistemi fazlasıyla ayakta tutacak bir psu öneriniz olabilirmi dışardan alayım onu geldiginde direk değiştiririm. Min 850 olucak sanirim

Yeni konular

Geri
Yukarı