R7 3700X ve RX 5700 XT sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Driver sorunlariyla bogusuyor kart oyun ortasinda pat siyah ekran oluyor tek çözüm restart :) almak istiyorsan gene sen bilirsin 2060S al minimum bence.

Kardes boş yapmissin bende var 5700XT ROG STRIX en baba oyunda 73 derece oluyor oda kasa kapağı kapalıyken kart gayet güzel tek sıkıntı Driver.
hangi işlemci ile kullanıyorsun hangi oyunlarda hangi ayarlar hangi çözünürlükte kaç derece alıyorsun belirtirsen tşk

5700 XT kartının hakkı 2K olmalıdır. İmzadaki monitör olabilir. Daha ucuz bir monitör ararsan 1080P olabilir. Hava sirkülasyonu açısından yine imzada bulunan mesh kasayı önerebilirim.

Zaten Dark Guardian Pro'da mesh bir kasa? Hava sürkilasyonu da iyi b uarada 2K'da 144+ verebileğini sanmıyorum o kartın bazı oyunlardan kısarsın alır ama şu anlık 2K düşünmüyorum 1080P'de dar boğaz yapmıyormuş 3700X çoğu kişi öyle dedi zaten mesela Warzone oynuyorum atıyorum her şey Ultra 2K 120FPS 144'ten yararlanamam belkim 1-2 ayar kısınca olur ki zaten rekabetçi oyunlar oynadığım için fot falan fortta 2 K napcan CS mesela 4:3e alcan oynayacan yani 2 K gerekli değil şu anda.
Nerden bilim önü mesh kasa alman lazım
mesh zaten

Zaten Dark Guardian Pro'da mesh bir kasa? Hava sürkilasyonu da iyi b uarada 2K'da 144+ verebileğini sanmıyorum o kartın bazı oyunlardan kısarsın alır ama şu anlık 2K düşünmüyorum 1080P'de dar boğaz yapmıyormuş 3700X çoğu kişi öyle dedi zaten mesela Warzone oynuyorum atıyorum her şey Ultra 2K 120FPS 144'ten yararlanamam belkim 1-2 ayar kısınca olur ki zaten rekabetçi oyunlar oynadığım için fot falan fortta 2 K napcan CS mesela 4:3e alcan oynayacan yani 2 K gerekli değil şu anda.

mesh zaten
öncelikle cooler master her türlü dark guardian pro kasaya bin basar. bu alanda çok daha iyi markadır ürünleriyle. ikincisi 5700 xt kartları 2k çözünürlüğünü hedef alarak üretilmişti. ha biraz fps elbet düşüyor, o zaman 1080p alırsan hem fps biraz daha iyileşir hem de dar boğaz olmayacağını bende düşünüyorum. ama merak etme 5800 ve daha üst segmantları piyasaya sürülünce hem 2k çözünürlükte iyi bir fps değerleri olacaktır, çıkmasını bekliyorum.

öncelikle cooler master her türlü dark guardian pro kasaya bin basar. bu alanda çok daha iyi markadır ürünleriyle. ikincisi 5700 xt kartları 2k çözünürlüğünü hedef alarak üretilmişti. ha biraz fps elbet düşüyor, o zaman 1080p alırsan hem fps biraz daha iyileşir hem de dar boğaz olmayacağını bende düşünüyorum. ama merak etme 5800 ve daha üst segmantları piyasaya sürülünce hem 2k çözünürlükte iyi bir fps değerleri olacaktır, çıkmasını bekliyorum.
cooler master bin basar da ne demek bildiğin marka savunurluğu! lütfen araştırın markaya bakıp o daha iyi demeyin mantıkken o zaman şöyle olur corsair cooler mastere bin basar kasa olarak dark guardian pro ile speci karşılaştırdıklarımda 5 derece fark oluyor o zmn cm<corsair<dark hesabı öyle demeyin dark guardian pro incelemesi var açın bakın hava sürkilasyonu gayet iyi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı