Başarılı Kurulum R7 3800X RX5700XT ROG X570-F MacOS 11.6.5 Big Sur

Merhabalar arkadaşlar, uzun uğraşlar bolca yapılan yanlışlar ile sonunda başarılı bir şekilde sistemime Hackintosh kurabildim. Ufak tefek sorunlar dışında sistem kusursuz çalışıyor. Endüstriyel, Mimari modelleme ve Grafik tasarım üzerine çalışmam sebebiyle Hackintosh'a geçmiş bulunmaktayım. Bu yolculukta bana yardımcı olan sevgili @e.n.e.s ve @Umut Nas Hocalarıma teşekkürler.

Sistemden Görüntüler;
Ekran Resmi 2022-06-16 00.35.18.png
Ekran Resmi 2022-06-16 00.34.10.png

İyi kullanımlar, bol çalışmalar hocam :D
Bu arada option tuşu Windows uyumlu klavyelerde alt tuşu oluyor. Aklınızda bulundurun. Tuş yapısı biraz değişik. Dün tüm tuşları deneyerek buldum :D
Bir de neofetch güzel giderdi bu arada.

@Yusuf Devrim Arikan hocam bende multimedia tuşları olan bir klavye kullanıyorum. Bende tüm tuşlar eksiksiz calisiyor.
Anladım hocam, bakalım belki benim cihazlarımdan birisinden kaynaklanıyordur bu sorun, bu arada neofetch için homebraw kurmaya çalışıyorum ama bir süredir bu ekranda takılı kalmış durumda eksik yaptığım birşey mi var?
Ekran Resmi 2022-06-16 01.15.17.png

Anladım hocam, bakalım belki benim cihazlarımdan birisinden kaynaklanıyordur bu sorun, bu arada neofetch için homebraw kurmaya çalışıyorum ama bir süredir bu ekranda takılı kalmış durumda eksik yaptığım bir şey mi var?Eki Görüntüle 1421279

Biraz daha bekleyin hocam. Bu arada neofetch için neden homebrew kuruyorsunuz?

GitHub sitesinden ZIP şeklinde indirip Neofetch'e çift tiklayacaksiniz. Eğer çalışmaz ise ayarlardan güvenlik kısmına gelip izin vereceksiniz. Bende denediğimde bu sorun ile karşılaştım.
En sonunda başardım ama 😄

Ekran Resmi 2022-06-14 22.22.56.png

Yeni konular

Geri
Yukarı