R9 280X sistemde oyunlarda takılma sorunu

• Konuyu başlatan tonyjaa321
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 304
  • Görüntüleme 22B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

tonyjaa321

Ziyaretçi
  • AMD FX 8370E işlemci.
  • 8 GB ram.
  • Windows 7.
  • R9 280X kart.
  • Msi 970a g46 ana kart.
Neredeyse her oyunda takılma var. Özellikle grafikleri iyi olan witcher 3, batman arkham knight, GTA V, Watch Dogs, BF4 gibi oyunlarda çok oluyor. Msi afterburner ile baktım derece 60 civarında ama Gpu kullanımı yükselip düşüyor yükselip düşüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Anakart işlemciyi beslemiyor sorun bu yüzden aniden işlemci kullanımı düşüyor buda darboğaza neden oluyor. Darboğazda oyun içi fps düşüsüne neden oluyor.

Sen bugün vatan'a gitmicek miydin ?
Evet sabah gideceğim. HDD aldım demiştim ya masaüstü PC için değil laptop için ama kutu var dışında adını bilmiyorum içine takıyorsun HDD'yi sonra kablo ile kullanıyorsun az önce watch dogsu ona kopyaladım o işlemi yapmadığım halde takılma olmadı.
Not: 2 gün önce format atmıştım.

Evet sabah gideceğim. HDD aldım demiştim ya masaüstü PC için değil laptop için ama kutu var dışında adını bilmiyorum içine takıyorsun HDD'yi sonra kablo ile kullanıyorsun az önce watch dogsu ona kopyaladım o işlemi yapmadığım halde takılma olmadı.
Not: 2 gün önce format atmıştım.
Hiç mi takılma olmadı o HDD'de ? FPS kaçtı ?

Vatan'a yarın git sonra konuşalım yol haritamızı çizelim.

Tek kuruş para verme. Bir güzel dille rica et bakın nedir bu sizden aldık de. Sonra sorunu söylesinler bir şey yaptırtma. Parasız çözülecekse çözerler zaten. Buraya gel yaz bakalım.
Burdan arkadaşım aldı sonrada ben arkadaşımdan 2.el olarak aldım de gittiğin yere.
Derdini tam olarak anlat.

Vatan'a yarın git sonra konuşalım yol haritamızı çizelim.

Tek kuruş para verme. Bir güzel dille rica et bakın nedir bu sizden aldık de. Sonra sorunu söylesinler bir şey yaptırtma. Parasız çözülecekse çözerler zaten. Buraya gel yaz bakalım.
Burdan arkadaşım aldı sonrada ben arkadaşımdan 2.el olarak aldım de gittiğin yere.
Derdini tam olarak anlat.
Buradan alınmış dersem fatura istemezler değil mi?

@Persistent verdim kasayı vatan'a.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı