R9 280X sistemde oyunlarda takılma sorunu

• Konuyu başlatan tonyjaa321
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 304
  • Görüntüleme 22B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

tonyjaa321

Ziyaretçi
  • AMD FX 8370E işlemci.
  • 8 GB ram.
  • Windows 7.
  • R9 280X kart.
  • Msi 970a g46 ana kart.
Neredeyse her oyunda takılma var. Özellikle grafikleri iyi olan witcher 3, batman arkham knight, GTA V, Watch Dogs, BF4 gibi oyunlarda çok oluyor. Msi afterburner ile baktım derece 60 civarında ama Gpu kullanımı yükselip düşüyor yükselip düşüyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Tamam kardeşim. Fatura istemediler değil mi ? Benim dediğimi mi dedin ? Ücret konusunda ne dediler ? Ne zaman dönerlermiş sana ?
Fatura sordular ben yok dedim fatura olmadığı için ücretli bakacaklarmış numaramı aldılar arayacaklar.

Bu kadar sayfa yazmış yazmış yazmışsınız. Size daha konuya etiketlediğinde sorunun neyden kaynaklandığını yazıyorum hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz. HDD problemin vardı boşa değişmedin( @Persistent ).
Sen sistemini komple amd üretimi ile döşemişsin komple Amd sistemlerde bir çok sorunlar mevcut. Hele ki senin işlemcinden tut anakartına HDD'ye kadar sorunların mevcut ve sana HDD değiş kesin sorunun çözülür demedim çünkü burada dediğim gibi bir parça sorunun yok birkaç parça sorunun var. Ayrıca sana ve pc alacak kişilere en başta yazdığım sözü hatırlamanızı isterim.
ucuza kaçayım derken daha pahalı ya patlar size.
Bu yüzden bundan sonra konunun gereksiz uzamaması için konuyu kilitliyorum. Çözümler bellidir yapıp yapmaman sana bağlı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı