Rampage Drop Plus vs Rampage Fury X

Bütçe
300
Hocam yazılan fiyatlar gümrük vb. dahil fiyatı mi? Eğer değilse aşağı yukarı aynı fiyata denk geleceğini tahmin ettiğim için arada indirimle 300 TL'ye düşen H35'e bakmanizi tavsiye ederim. Corsair'in müşteri hizmetleri olağanüstü derecede iyi, aldigim kulaklığın dönüştürücüsünde sorun çıkınca başvurumdan itibaren 4 gün içerisinde Tayvan'dan DHL ile sıfır dönüştürücü gönderdiler. Rampage'de sorun yasadiginiza böyle seyler olduğuna hiç rastlamadım. Eğer fiyatlar gösterildiği gibiyse o bütçeye hakim değilim, tavsiyemi soracak olursanız bütçeyi arttırıp kesinlikle HS35 alırım.

HS35 mikrofon olarak çok yavan kalmıyor mu?

Drop Plus'ın ses şiddeti, kalitesi, basları ve mikrofonu çok daha iyi değil mi? Markasız diye mi önermiyorsunuz?
Çünkü fason bir üretim. Ne tür parçalar kullanıldığı belli değil. Elinizde kalma ihtimali var. Burada mikrofon testine bakabilirsin;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Koroplast çöp torbası ile BİM çöp torbasını karşılaştırmak gibi olmuş.

B450M S2H ile Cloud Alpha kullan A101 çöp torbası olsun nasil fikir?

Hocam yazılan fiyatlar gümrük vb. dahil fiyatı mi? Eğer değilse aşağı yukarı aynı fiyata denk geleceğini tahmin ettiğim için arada indirimle 300 TL'ye düşen H35'e bakmanizi tavsiye ederim. Corsair'in müşteri hizmetleri olağanüstü derecede iyi, aldigim kulaklığın dönüştürücüsünde sorun çıkınca başvurumdan itibaren 4 gün içerisinde Tayvan'dan DHL ile sıfır dönüştürücü gönderdiler. Rampage'de sorun yasadiginiza böyle seyler olduğuna hiç rastlamadım. Eğer fiyatlar gösterildiği gibiyse o bütçeye hakim değilim, tavsiyemi soracak olursanız bütçeyi arttırıp kesinlikle HS35 alırım.
Haa bak bak daha 1 sene olmadı kulaklıgı düşürmedim etmedim kafaya tak çıkar yapmaktan kırıldı kafa kısmı. Mici desen yapışkanı eridi. Fotoda çok belli olmuyor ama ciddi kırık var.
IMG_20201212_203636_186.jpg

Haa bak bak daha 1 sene olmadı kulaklıgı düşürmedim etmedim kafaya tak çıkar yapmaktan kırıldı kafa kısmı. Mici desen yapışkanı eridi. Fotoda çok belli olmuyor ama ciddi kırık var.
IMG_20201212_203636_186.jpg
Bunlar da yetmezmiş gibi gıcırtı yapıyor.

Arada 540 TL fark var.
Pardon, üstte bütçeni görmedim ve Fury X kablosuz kadar bütçen var varsaydım.

Haa bak bak daha 1 sene olmadı kulaklıgı düşürmedim etmedim kafaya tak çıkar yapmaktan kırıldı kafa kısmı. Mici desen yapışkanı eridi. Fotoda çok belli olmuyor ama ciddi kırık var.Eki Görüntüle 777384

Bunlar da yetmezmiş gibi gıcırtı yapıyor.
Şaka gibi...
@Samotne Ciasteczka ürün kötü olsa da marka diye övmek, ürün iyi olsa da marka değil diye gömmek sizin işiniz sanırsam. Bu zamana kadar gözlemlerim bu yönde çünkü. Objektif olmanızı rica ediyorum.

3 kulaklığı da deneyim ettim. HS35 bence rakibi bile değil bu kulaklıkların. Sırf marka için o kadar para vermek istemiyorum.

Üstelik hiç rahat edemedim HS35 ile ve mikrofonunu hiç beğenmedim.

Ayrıca anakartımın ses yongası kötü. Bu kulaklıklarda dahili ses kartı var.

Sadece üstünde Corsair yazıyor diye kötü ürüne para vermek istemiyorum. Aynı fiyata Rampage Drop Plus var zaten garantili almak istersem. :/

Haa bak bak daha 1 sene olmadı kulaklıgı düşürmedim etmedim kafaya tak çıkae yapmaktan kırıldı kafa kısmı. Mici desen yapışkanı eridi. Fotoda çok belli olmuyor ama ciddi kırık var.Eki Görüntüle 777384
Corsair desteğe yazmaya ne dersin? Faturani, adresini ve ürün kodu gibi bilgilerini yazdıktan sonra anlaşılır bir İngilizce ile derdini anlatip başvurunu yaparsan ücretsiz olarak kargo kodu gonderip kendilerine incelemeleri için göndermenizi istiyorlar. Kullanıcı hatası diyip gecistireceklerini sanmıyorum, önceki mesajımda bahsettiğim kulaklığın faturasını bile atmadigim halde koşulsuz sartsiz yeni ürün gönderdiler. Şansınızi deneyin.

Geri
Yukarı