Rampage Drop Plus vs Rampage Fury X

Bütçe
300
Aynısı değil, Furylevell ile de konuştum bunu. Kendinden emin aynısı değil diyor.
Uzun zamandır bu kulaklık için uğraşıyordu zaten, çok da güzel bir satış yakaladı.
MPOW Air'in yazılımının olduğu videoyu atar mısın? Hayır baş ağrıması falan yok.
Yaklaşık 5 aydır kullanıyorum, şu ana kadar herhangi bir sorun ya da ağrı hissetmedim.
1607838917360.png

Sürücü dosyalarında sadece "bg.bmp" dosyasını silmişler.

1607839001301.png

Bakın Cmedia yazısını bile silmemişler. Kuruluma devam edemiyorum elimde kulaklık olmadığı için.
1607839122380.png

1607839139139.png

1607839162223.png

1607839176738.png

Tasarımlar aynı. Dongle aynı. Ses kalitesi aynı. Mikrofonlar aynı. Yazılımlar aynı. Kutu içeriği aynı. Bu, bunun logo basılmış hâli nasıl olmayabilir ki?

Kulaklığın fotoğraftaki duruş açısı bile aynı.

Ya şimdi tekrar baktım kullanım kılavuzu bile aynıymış... :D Bu kadarı tesadüf olamaz.

1607840890869.png

Kullanım Kılavuzu.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 777921

Eki Görüntüle 777922

Bakın Cmedia yazısını bile silmemişler. Kuruluma devam edemiyorum elimde kulaklık olmadığı için.
Eki Görüntüle 777923
Eki Görüntüle 777924

Eki Görüntüle 777925
Eki Görüntüle 777926

Tasarımlar aynı. Dongle aynı. Ses kalitesi aynı. Mikrofonlar aynı. Yazılımlar aynı. Kutu içeriği aynı. Bu, bunun logo basılmış hâli nasıl olmayabilir ki?

Ya şimdi tekrar baktım kullanım kılavuzu bile aynıymış... :D Bu kadarı tesadüf olamaz.

Eki Görüntüle 777930
Eki Görüntüle 777931
Kılavuzların aynı olması normal, bu yazılım olayını bilmiyordum.
İki kulaklıkta da CM108B var anlaşılan, direkt aynılar gibi duruyor.
Zaten yurt dışından alınca vergi ile hemen hemen aynı fiyata denk geliyor.
Aradaki fark garanti ve Türkçe bir kılavuz, bunu bir ara tekrar sorarım Furylevell'a.
Böyle gözüküyor ama tam görmeden bir şey diyemeyeceğim, iç yapı farklı olabilir.
Zaten iddia ettikleri de bu, dış kalıp ve aksesuarların maliyeti düşürmek adına aynı.

Rampage'in güzel tek iki ürünü. Fury X bildiğim kadarıyla drop Plus'ın Wireless hali başka pek bir farkı yok. Alternatif olarak Corsair HS50 Pro'ya da bakabilirsiniz marka bir şey arıyorsanız.

Aklım ve fikrim var, düşünebiliyorum ve çöp Rampage almıyorum. Ben akıllı bir insanım.
Komik. Marka takıntısı yapacak kadar düşmedik henüz.

500 TL'ye marka çöp alacağıma 300 TL'ye güzel ve markasız bir ürün alırım. Üstüne Corsair logosu basılsa burada herkes öneririrdi ama yok...

Rampage'in güzel tek iki ürünü. Fury X bildiğim kadarıyla drop Plus'ın Wireless hali başka pek bir farkı yok. Alternatif olarak Corsair HS50 Pro'ya da bakabilirsiniz marka bir şey arıyorsanız.
Hydra R6 da fena değildi.

HS50 Pro için ses kartı lazım sanırım. Yine rahat edemedim ayrıca. :/

Eki Görüntüle 777921

Eki Görüntüle 777922

Eki Görüntüle 777923
Eki Görüntüle 777924

Eki Görüntüle 777925
Eki Görüntüle 777926

Eki Görüntüle 777930
Eki Görüntüle 777931
Bunu bilmediğimizi düşünmeleri de aşırı saçma zaten. Optik Switch klavye tavsiyesi istiyorum adam gelmiş yok onu önerme Çin malı yok bu yok şu. Ben bilmiyorum almayı sanki.

Bende Mpow BH415A var, RM-W1'den tek farkı kabloyla sağlanan sanal 7.1'in olmaması. Mpow Air Pro modelinde bu var. Pili dahil tamamen aynı @MisakiTaro 'nun da dediği gibi. Dün geldi, vergi dahil 300 TL ödedim. 7.1'in kablolu bağladıktan sonra pek anlamı kalmıyor benim için. Pro modeli 30 TL daha pahalıydı. Vermeye gerek duymadım açıkçası, zaten CS:GO falan oynuyorum :D

Bende Mpow BH415A var, RM-W1'den tek farkı kabloyla sağlanan sanal 7.1'in olmaması. Mpow Air Pro modelinde bu var. Pili dahil tamamen aynı @MisakiTaro 'nun da dediği gibi. Dün geldi, vergi dahil 300 TL ödedim. 7.1'in kablolu bağladıktan sonra pek anlamı kalmıyor benim için. Pro modeli 30 TL daha pahalıydı. Vermeye gerek duymadım açıkçası, zaten CS:GO falan oynuyorum :D
Nereden aldınız? Nasıl 300 TL oldu? Aldığınız model sadece kablosuz hâli olan model sanırım.
İçini açtınız ve tamamen aynı diyorsunuz, çok güzel fiyat. Bu arada kablosuzda da 7.1 açık hâlde.

Nereden aldınız? Nasıl 300 TL oldu? Aldığınız model sadece kablosuz hâli olan model sanırım.
İçini açtınız ve tamamen aynı diyorsunuz, çok güzel fiyat. Bu arada kablosuzda da 7.1 açık hâlde.
Normalde 40 dolar gibi bir fiyatı var.

Tabii ürün çok satılınca stoğu kalmadı, bir daha yapmadılar da sanırım.

Keşke ilk gördüğümde ben de alsaydım. :( Çok güzel kulaklık.

Geri
Yukarı