Rampage, Gamepower ve Power Boost hakkında önyargılarınızı kırın!

Merhaba. Bildiğiniz üzere bu tür firmalar forumda önerilmiyor. Ben de önermiyorum ancak bu firmaların güzel yumurtaları var, o yüzden her ürününe niye çöp demememizin gerektiğini açıklayacağım.

1) Rampage Drop Plus.
Bu ürün fiyatına göre gayet iyi özellikler ve ses mikrofon kalitesi sunmakta. Güzel bir ürüne marka basılmış, HS35 yerine alınmasını öneririm zira mikrofon ve malzeme kalitesi olarak daha üstün.

2) Gamepower Ursa RGB.
Bu mouse ise bu fiyata alınabilir bir ürün. Ayarlanabilir RGB, kaliteli sensör ve güzel DPI ve Hz değerleri sunuyor fiyatına göre. Hadwiger hocam inceleme yapmıştı.

3) Power Boost Rage 1200W.
Bu ürün ise fiyatına göre iyi özellikler ve iyi bir malzeme kalitesi sunuyor. Tam olarak Sama Forza Platinyum mu bilmiyorum ancak ihtimal çok yüksek.

4) Rampage Fury X.
Bu ürün ise fiyatına göre hem iyi özellikler sunuyor, hem iyi bir ses kalitesi sunuyor ve hem bu fiyata kablosuz!
@87546 hocam kullanıyor ve incelemesini yapmıştı. Cloud 2 rakibi olduğunu söylüyor.

4) Everest ETX 750 Gold.
Bu ürün yine fiyatına göre güzel özellikler ve malzeme kalitesi sunuyor. İhtimaller zaten Sama Forza Gold olduğuna doğru.

PSU Tier List'de Tier B.

5) (Emin değilim) Rampage X-Jammer mouse.
Ürün bu fiyata güzel özelikler ve tasarım sunuyor. Sensörü ise İnstant 725. İlk defa duyduğum bir sensör ancak iyi duruyor ve DPI değeri güzel ancak Hz değeri biraz düşük. Geçen Şok'ta 80 liraya satıldı. Mesela tasarımı da Deathadder'a benziyor. Benim elim çok iyi oturuyor bu tip farelere.

6) Gamepower Devour.
Bu fiyata güzel özellikler, güzel bir sensör ve 16000 DPI sunuyor. Gayet iyi bir mouse. Sensörü PWM 3389.

GamePower Devour 16000DPI 8 Tuş Kablolu-Kablosuz Profesyonel E-Sports RGB Modüler Gaming Mouse - incehesap.com

Son ürünümüz ise SG-R602. Ben bu ürünü batmadan önce Bimeks'ten indirim sepetinden 20TL'ye almıştım. F710'a geçmeden önce beni gayet güzel götürdü. Bütçeniz az ise öneririm, sürücüsü falan da var.

Umarım yazımı beğenmişsinizdir, okuduğunuz için teşekkür ederim :3

Mod notu: Düzelt butonunu kullanmazsanız sevinirim. Yazımda hata yok.

Son düzenleme:
550W PSU alıp 300W PSU çıkabilecek tek firma Everest.

Malzemesi aşırı kalitesiz ve joystick üreticisi ve uçuş yaparken bir anda kitlenebilen bir motoru var. Üç kere falan aldım sanırım bu Snopy lanetini.

Son olarak Rampage, söyleyecek bir şey yok ürünlerin şikayetleri gerçekten ortada.

Gamepower ve Powerboost üstteki markalar bin basar.

Bu markaların tek iyi ürünleri, yoksa tek iyi marka bastıkları ürün mü demeliydim?
Elinize sağlık, tabii hemen çöp damgası basmamak lazım.

Son düzenleme:
Edit: Bu bütçeden Ursa'yı çıkarıyorum zira soyulma sorunu var. ETX-750'yi de çıkarmam lazım zira iç yapısı değiştirilmiş yüksek ihtimal.

Bu PB PSU alınabilir, bu yine Sama Gold. Alınabilir. Ancak yine iç yapısının aynı olup olmadığını maalasef bilmiyoruz. @MisakiTaro'dan gördüm, açıklık getirirse hoş olabilir.

James Donkey 710'u zamanında 120 liraya İncehesap'tan almıştım. Kulaklık o kadar rahat ki anlatamam ses kalitesi fena değil,7.1 çok iyi çalışmıyor ama oyunlarda iş görüyor kulaklığı sinirlendiğimde kaç kere büktüm, fırlattım hala düzgün çalışıyor bence 710'u 120TL gibi fiyatlara bulursanız alın.

James Donkey 710'u zamanında 120 liraya İncehesap'tan almıştım. Kulaklık o kadar rahat ki anlatamam ses kalitesi fena değil, 7.1 çok iyi çalışmıyor ama oyunlarda iş görüyor kulaklığı sinirlendiğimde kaç kere büktüm, fırlattım hala düzgün çalışıyor bence 710'u 120TL gibi fiyatlara bulursanız alın.
Katılıyorum, 710'u rehberimde önermiştim zaten.

Tek alınabilir James Donkey ürünü.

Geri
Yukarı