İnceleme Rampage K29 Thunder Gaming Kulaklık

Yeni elime ulaştı öncelikle fiyatından başlayalım 200 TL gibi günümüz şartlarına göre bayağı uygun bir fiyata sahip. Bu kulaklığı hem düşük bütçesi olan kişiler için ayrıca F/P olduğunu söyledikleri için dememek istedim. İlk öncelikle bizi kutudan çıktığı zaman 2 metreye yakın örgülü, plastiğimsi yapıda bir kablo karşılıyor. Kablo kalitesini beğendim lakin çok kıvır kıvır, dolaşıyor bu bir dezavantaj diyebiliriz. İçinden dönüştürücü çıkıyor bu dönüştürücü için örgüleme şekli kullanılmamış daha dayanıklı oluyor kullanmaları iyi olurmuş. Kulaklıkta sanal surround 7.1 özelliği bulunmuyor lakin 50 MM sürücüye sahip güzel bir stereo ses sunuyor, Valorant'da deneyimledim gayet rahat ses kasılabilir. Ses tekerleği biraz dandik geldi açıkçası ses maksimum seviyeye sabit kalması daha iyi olur sürekli azaltıp açmak bozulmasına sebebiyet verebilir buda kulaklığı kullanılmaz duruma sokar. Kulaklık pedleri suni deri kullanılmış kulağınızı kaplıyor ve büyük bir kulaklık lakin rahat ve hafif uzun süreler durduğu zaman kafanızı ağrıtmıyor, kafa bandı ise gayet esnek bir yapıda kasa kısmı sert plastikten üretilmiş çok düşürmeye gelmez. Mikrofonu şaşırtıcı derecede güzel bu fiyattan beklemezdim şahsen ayrıca 360 derece hareket etme özelliğine sahip konumlandırdığınız yerde sabit kalıyor ve temiz ses veriyor. Ayrıca her hangi bir yazılıma sahip değil olmasına da çok gerek yok çünkü 7.1 özelliğine sahip olmadığı için yazılımsal ayarlamayı gerektirecek bir şey yok. Son olarak USB ile yanan kulaklığın led ışıkları var tasarımı hoşuma gitti gece taktığınız zaman göze şık bir hava katıyor bunu da göz önünde bulundurabiliriz. Fotoğraflı, testli inceleme isterseniz belirtin bir kaç gün içerisinde onu da atarım.

Artılar:
1- Rahat, baş ağrısı yapmıyor ve terletmiyor.
2- 360 Derece hareket edebilen temiz ses verebilen bir mikrofona sahip.
3- 50 MM Stereo hoparlörü ile sesleri rahat analiz etmemizi sağlıyor.

Nötr
1- Dönüştürücü, örgü kablo kullanılmamış bana göre eksi.
2- Kablo uzun.
3- Yazılım yok

Eksileri
1- Sanal Surround bir 7.1 E sahip olabilirmiş.
2- Ses seviyesi biraz daha fazla olabilirdi.

Özet olarak 200 TL gibi düşük bütçe kulaklık arayanlara göre çok iyi bir seçenek tercih edilebilir, iyi sosyallerr.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı