Rampage'den neden nefret ediliyor?

ekin13

Hectopat
Yer
Tekirdağ / Çerkezköy
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim dayı
2016'lı yıllarda neredeyse bütün ünlü YouTuber'lara sponsor olan reklam verdiren o güzel Rampage'ye ne oldu? Eskiden bu kadar ünlüyken ne oldu da nefret edilmeye başladı?

Zamanında Vatan'dan Everest Rampage KBR-88 klavye almıştım 1 hafta sonra bozulmuştu, benim nefretim o zamandan kalma ve arkadaşlarımın çoğunda da bu tarz problemler var.

Biz Rampage'den nefret etmiyoruz, ürünlerinin büyük bir çoğunluğundan nefret ediyoruz.

Fury X, Drop Plus gibi kaliteli ürünleri de var.
Sonunda gerçekten haklı bir yorum. Marka değil modele yönelik yorumlar çok daha iyi oluyor. Tebrik ediyorum sizi.

Kaliteli ürünleri var az da olsa. Ben 4C-120S kasa fanını kullanıyorum, fiyatına göre aynı kategoride ondan daha iyisi yok. Eskiden kullandığım 1-2 mouse modeli daha vardı malzeme kalitesi über leş olmasına rağmen sağlamdı. Ama PSU, kasa ve monitör gibi alanlarda kesinlikle önermem.

Cahil olduğum dönemler Rampage kasa, Rampage mouse ve Rampage klavye almıştım. Kasanın egzoz fanı durduk yere bozuldu, hava akışı berbat, yan kapağını takarsam sıcaklıklar 15 derece artıyor. Aynı Mouse'dan 3 defa almıştım ve hepside bozuldu. Klavyenin ise ses açma kapatma tuşu bozuldu, tuşlar yay sesi çıkartıyor. Yani almayın, aldırmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı