RAT virüsü nasıl silinir?

Fahri44

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaptığım RAT virüsünü test ederken yanlışlıkla yanlış RAT virusunu açtım ve Görev Yöneticisi'ni açamıyorum ve virusu nereye sakladığımı hatırlamıyorum DarkComet RAT'ta virusu nereye saklıyor evet biliyorum traji komik virus koruması yapmam çok uzun sürüyor 4 saat falan kısa yoldan halledemez miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaptığım RAT virüsünü test ederken yanlışlıkla yanlış RAT virusunu açtım ve Görev Yöneticisi'ni açamıyorum ve virusu nereye sakladığımı hatırlamıyorum DarkComet RAT'ta virusu nereye saklıyor evet biliyorum traji komik virus koruması yapmam çok uzun sürüyor 4 saat falan kısa yoldan halledemez miyiz?

En iyi yöntemi formattır fakat Kaspersky veya ESET ile Taratıp halletmeyi deneyebilirsiniz. (O çoktan dosyalara bulaşmıştır).

1. format.
2. bilgisayarın dosyalarını karıştıra karıştıra bulma (profesyönellik gerektirir ve 4 saati geçer)
3. Malwarebytes veya Kaspersky.
4. format

Hocam bir şeyler buldu sil yaptımda düzelmedi.

Hocam temizlemesi lazım diye biliyorum darkcomet'a yıllardır güncelleme gelmiyor zaten yönetici olarak açıp deneyin olmazsa antivirüsle taratın virüsü oluştururken nereye gideceğini falan gösteriliyor diye hatırlıyorum gizleme modu gibi bir şey vardı onu da seçtiyseniz o şekillede ya Internet Explorer'ın ya da Note defterinin içine giriyordu elle bulabilirseniz ne ala 😅

Hocam temizlemesi lazım diye biliyorum Darkcomet'a yıllardır güncelleme gelmiyor zaten yönetici olarak açıp deneyin olmazsa antivirüsle taratın virüsü oluştururken nereye gideceğini falan gösteriliyor diye hatırlıyorum gizleme modu gibi bir şey vardı onu da seçtiyseniz o şekillede ya Internet Explorer'ın ya da Note defterinin içine giriyordu elle bulabilirseniz ne ala 😅

Tamam hocam halletim. Nasıl yaptığımı söyleyeyim; arkadaşlar Regedit'ten görev yöneticisine girdim o şekilde sildim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı