İnceleme Razer DeathAdder V2

Merhaba sosyal üyeleri, geçen ay alıp bir hafta kullandığım mousemin incelemesini yapacağım sizlere. Geçen ay aldım ve sol Click sallanıyordu ben de umursamadan 1 hafta kullandım fakat değişim için geri gönderdim ardından. Ürünüm bugün geldi ve sallanma sorunu yoktu yani kronik değilmiş fakat yine kargocu teslim edildi yazmış ama ürün bana gelmemişti :D arayınca hallettiler.
İtopya'dan almıştım 449 TL'ye.
RGB daha fazla olsa daha iyi olurmuş sanki ve malzeme kalitesinden biraz kısılmış, sensör ve Switch'leri fiyatına göre iyi olunca böyle oluyor demek ki.

@Ygit323 hocam sizi etiketleme sözüm vardı, tutayım bari.

Dosya Ekleri

• nbr.jpeg
    nbr.jpeg
    87,4 KB · Görüntüleme: 142
  • as.jpeg
    as.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 138
  • sa.jpeg
    sa.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 139
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada benim şahsi fikrim. Genelde 500TL'lik fare önerisi konularında hep Razer V2 öneriliyor fakat ben alınması taraftarı değilim. Hem bence normal bir kullanıcıya göre aşırı büyük, hem de dediğiniz gibi plastiği kalitesiz. Zaten o fiyat bandında, Razer'dan aşağı kalır yanı olan fare yok.

Elim büyük o yüzden sorunum yok hocam fakat plastik alışılıyor diyebilirim de. Cooler Master'den geçince biraz düşük geldi bu :D

Black Widow V3 incelemeside yapayım setup tam olsun :D

Son düzenleme:
Elim büyük o yüzden sorunum yok hocam fakat plastik alışılıyor diyebilirim de. Cooler Master'den geçince biraz düşük geldi bu :D

Black Widow V3 incelemeside yapayım setup tam olsun :D

Razer DeathAdder V2 Mini kullanıyorum o sağ Click'de sallantı Bende'de var.

Son düzenleme:
Ben ön yargıyla yaklaştığım için almıyordum ama indirimde diğer arkadaşlar gibi 250 TL'ye görünce alıp denemek istedim. Hiç bir sorun yaşamadım teknik olarak. Plastik kalitesi de bence kalitesi belki tartışılır ama terleyen yağlı eller için falan bence çok başarılı bir doku ve yapıda. Ayrıca RGB az bulmuşsunuz ama asaleti de burada bence. Ve hem Setup'ta gerçekten çok güzel göz dolduran bir model bence.

bonus-6.jpg

bonus-16.jpg

@Liberte Sergen Bu arada güzel bir inceleme olmuş eline sağlık. Ama yanlış anlamazsan ufak bir tavsiye, biraz daha detaylı kullanım tecrübeleri ve biraz daha az bulanık ve bir kompozisyonda çekişmiş fotoğraflar kullandığında işte o zaman incelemenin hakkını tam anlamıyla verebileceğini düşünüyorum. İncelemelerinin devamını bekliyorum :)

Ben ön yargıyla yaklaştığım için almıyordum ama indirimde diğer arkadaşlar gibi 250 TL'ye görünce alıp denemek istedim. Hiçbir sorun yaşamadım teknik olarak. Plastik kalitesi de bence kalitesi belki tartışılır ama terleyen yağlı eller için falan bence çok başarılı bir doku ve yapıda. Ayrıca RGB az bulmuşsunuz ama asaleti de burada bence. Ve hem Setup'ta gerçekten çok güzel göz dolduran bir model bence.

Eki Görüntüle 1478078

Eki Görüntüle 1478079

@Liberte Sergen Bu arada güzel bir inceleme olmuş eline sağlık. Ama yanlış anlamazsan ufak bir tavsiye, biraz daha detaylı kullanım tecrübeleri ve biraz daha az bulanık ve bir kompozisyonda çekişmiş fotoğraflar kullandığında işte o zaman incelemenin hakkını tam anlamıyla verebileceğini düşünüyorum. İncelemelerinin devamını bekliyorum :)

Fury Z incelemesi gelecek inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı