Razer Kraken V3 Pro vs Blackshark V2 Pro

Bütçe
5000

rüzocux

Hectopat
Fps ağırlıklı hangisini tavsiye edersiniz ?

Blackshark'ın micro usb olması beni rahatsız etti. Tüm donanımlarımı type-c ile kullanıyorum. Kraken' da ise diğerine nazaran daha kaba görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kraken V3 PRO daha iyi ve ayrıyeten Hypersense adını verdiği titreşim motoru yer alıyor tabi kapatabilirsiniz ama bu da avantajdır.

Telefonda filan kullanmayı düşüyorsanız Razer Barracuda Pro olabilir. Bluetooth var fakat titreşim motoru yok onda.

Kraken V3 PRO daha iyi ve ayrıyeten Hypersense adını verdiği titreşim motoru yer alıyor tabi kapatabilirsiniz ama bu da avantajdır.

Telefonda filan kullanmayı düşüyorsanız Razer Barracuda Pro olabilir. Bluetooth var fakat titreşim motoru yok onda.
Barracuda Pro' nun iki sıfır halini kullandım. İkisinde de cızırtı sorunu yaşadım. Ayrıca o fiyata değmez şahsen.

Aldınızmı hocam kulaklık basıl? Basslarından memnun musunu? Oyun ve müzik deneyimi nasıl?
Evet, aldım. Fakat beni çok rahatsız eden bir konu vardı. O da kulaklıktan gelen zayıf cızırtı sesi. Ses tekerleğini sonuna kadar çektiğinizde kulaklıktan cızırtı geliyor. Razer' a ulaştım. Sayılarca müşteri hizmetleriyle konuştum. Lojistik sağladığımız yerlere gelirseniz değiştirelim olmaması gerekiyor dediler. Kulaklığı değiştirdim ve sonuç yine aynı.

Performansa gelecek olursak:

- Ses kalitesi tatmin ediyor. Gerekli ayarlamaları yaparsanız verim alacağınızı düşünüyorum.
- Eğer RGB aydınlatmayı açmazsanız kulaklığın pili oldukça uzun gidiyor.
- İzlediğim yabancı kanallarda kulaklığın müzik kalitesi pek iyi deseler de ben şahsen beğendim.
- Basslar bir oyuncu kulaklığına göre gayet iyi.
- Hypersense teknolojisini pek sevemedim biraz kullansanız bile çok yoruyor.
- Rahatlığını çok abartıyorlardı ama ben o kadar beğenmedim. Kulaklık kafanıza yapışmıyor. Ağırlığıyla duruyor. Dolayısıyla kafanızı hafif aşağıya eğseniz boynunuz ağrır. Keza kulak yastıkları da kulağı tam kapatmıyor. Ama Kraken' ın ilk serileri gibi kulağınızı acıtmıyor.
- Kulaklığın bir diğer kronik sıkıntısı ise zaman zaman seste parazit yapması. Evet bu sorunu da kabul etmiyorlar ama kullanıcılar da olduğunu söylüyor. Zaman zaman seste birkaç saniyeliğine parazitlenme oluyor.

Şahsi yorumumu soracak olursanız bu kulaklık 3500 TL' yi hak ediyor mu. Bence hayır. Razer ürünlerinin tasarımını sevdiğim için performansına aşırı önem vermiyorum.

Hala daha almaya karar verirseniz Blackshark V2 Pro 2023 versiyonu çıktı. Ona da göz atmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı