TX Shocker Titreşimli Gamepad Kullanıcı İncelemesi

Ürünü 15 TL gibi bir fiyata aldım. Alırken düşüncem şuydu. Tamam çok kaliteli değil fakat f/p ürünü olabilir. Elimde bakkaldan aldığım 5 TL'lik gamepad var. Bu ürün elimdekinden iyidir diye düşündüm. Kaliteli bir ürünü ucuza alabilir miyim ki diyerek aldım. Elimdeki 5 TL'lik gamped sadece PES, FIFA, ETS2 gibi oyunlarda çalışıyor. Yarış oyunlarında vs. çalışmıyor, ve analog yok. Bilinen atari kolu gibi . Fakat 3 katı fiyatına aldığım ürün bu koldan farksız çıktı. Hatta 5 liralık olan kol ile PES'i daha rahat oynuyorum. Çünkü 15 liraya aldığım kolun tuşları fazla sert. Uzun lafın kısası Gamped alacaksanız üst seviye modeller alın Xbox kolu, PS3 kolu falan alın. Eğer paranız yoksada titreşimli yazan ve analog bölümü var diye gidip benim aldığım gibi gamepad almayın. Bakkallardan 5 liraya alın. :)

15 TL olan model:

5 TL olan model :

Verilen paraya yazık olmuş desenize. Beğenmediyseniz iade edin veya hediye çeki isteyin başka bir şey alın. Ben Goldmaster RC-448'i beğenmeyip iade ettim. Hediye çekiyle de Logitech Z-323 aldım. :)

İlla ucuz ürün alınmak isteniyorsa da, Prige markasını öneririm. Bu da diğerleri gibi dandik bir marka. Ancak dandik markaların içinde iyi dandik olanı. Umarım anlatabildim. :)

Bende yıllardır Kontorland ve Snopy marka gamepadleri kullanıyorum. 15 TL civarında satılıyorlar. Eğer ucuz ürünler alacaksanız piyasadaki bu fiyatlarda olan gamepadlerden daha iyiler. Bana 1 yıl kadar dayanıyorlar.

Bundan 5-6 yıl önce Sony gamepad almıştım 15 TL'ye. Titreşimli ve orijinal Sony idi. 3 yıl kullanmıştım onu, daha sonra analog kontroller bozulmuştu. Hem de mahalledeki bilgisayarcıdan almıştım. Sanırım yanlışlıkla Sony verdi diye düşünürüm hala. Ondan sonra Kontorland almıştım Teknosa'dan. Şimdi de Tasco Games diye bir gamepad var.

Prige marka gamepad'im vardı, onu tam hatırlamıyorum süresini ama baya kullanmıştım ki hala sağlam. Ancak şu an Dualshock 3 PS3'te kullanmaktan çok PC de kullanıyorum desem yeridir. Hatta neredeyse PS3'te hiç kullanmıyorum. Konsolu bir tek güncelleme yapacak diye açıp kapıyorum. O kadar...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı