Sürprizbozan RDR 2 Arthur ile oynamak için nereye gidilmeli?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TimoLoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, oyunu Arthur ile oynamak istediğim için Arthur'un hastalığının ilerlediği yere kadar gelmek istiyorum, ve oyunu orada bırakmak istiyorum. Tam olarak nerede bırakılacağını bilen arkadaşlar varsa sevinirim.

6. bölüme başladıktan sonra oyunu bırakabilirsiniz. Eğer daha da devam etmek istiyorsanız 6. bölümün son görevi olan "Red Dead Redemption" görevinde oyunu bırakabilirsiniz.

Hocam o kısmı ben de biliyorum, Arthur'un saint denisteyken sokağın ortasında bayıldığı yere kadar bahsediyorum.

Merhaba, oyunu arthur ile oynamak istediğim için Arthur'un hastalığının ilerlediği yere kadar gelmek istiyorum, ve oyunu orada bırakmak istiyorum. Tam olarak nerede bırakılacağını bilen arkadaşlar varsa sevinirim.

Son görev Red Dead Redemption kampta başlıyor ama johna geçmeni ve onu da oynamanı öneririm hikaye oradan sonra daha da sarmıştı beni hocam açık dünyada gezmek istersen daha önceden kaydeder yüklersin 2 dakikalık iş.

Geri
Yukarı