RDR 2 en iyi açık dünya oyunudur

Ben nerde Cyberpunk'ı sevdiğimi söyledim?
Kendi fikrim var çünkü iki oyunuda oynadım 😀 ama karşılaştırma videoları en net kanıt ve at bakayım o doku fotosunu buraya.
Bu ne hocam bu güzel mi şimdi, gerçi çok ta adil olmadı farkındayım. Ben oyunu 2K oynadım buraya düzgün 1080p gelebidiyse ne ala. Bu arada grafiklerin neden gözüme hoş gelmediğini
anlamıyorum, Vulkan ile oynuyorum. PS4'te de hoşuma gitmemişti hale ki karakter modelleri. Bu arada Ultra ayar üstüne ağaç kağlamaları kürk kalitesini high ve detay kalitesini ultra yaptım. Bir tek kürkler çok iyi. Bu arada yanlış anlamayın, oyuna ya da grafiklere kötü demiyorum, sadece sırf Enis Cherryson ve Dost Stoneson beğendi diye oyunu sevmeyen bile seviyormuş gibi yapmasına ayar oluyorum ve sevmeyen de linç yiyor ya da sevse de en ufak bir eleştiride bulunanlar. Bir de Ac Valhalla ve CP2077 varken halen daha grafiklerinin abartılıyor olması, 2 yıl önce çıktı zaten bu oyunlardan bi zahmet kötü dursun.

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_35_47.png
    Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_35_47.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 46
  • Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_37_35.png
    Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_37_35.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 45
  • Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_37_48.png
    Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_37_48.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 59
  • Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_34_21.png
    Red Dead Redemption 2 16.01.2022 00_34_21.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Ben nerede Cyberpunk'ı sevdiğimi söyledim?

Bu ne hocam bu güzel mi şimdi, gerçi çok ta adil olmadı farkındayım. Ben oyunu 2K oynadım buraya düzgün 1080p gelebidiyse ne ala. Bu arada grafiklerin neden gözüme hoş gelmediğini.
Anlamıyorum, Vulkan ile oynuyorum. PS4'te de hoşuma gitmemişti hale ki karakter modelleri. Bu arada Ultra ayar üstüne ağaç kağlamaları kürk kalitesini high ve detay kalitesini Ultra yaptım. Bir tek kürkler çok iyi. Bu arada yanlış anlamayın, oyuna ya da grafiklere kötü demiyorum, sadece sırf enis cherryson ve dost stoneson beğendi diye oyunu sevmeyen bile seviyormuş gibi yapmasına ayar oluyorum ve sevmeyen de linç yiyor ya da sevse de en ufak bir eleştiride bulunanlar. Bir de AC Valhalla ve CP2077 varken halen daha grafiklerinin abartılıyor olması, 2 yıl önce çıktı zaten bu oyunlardan bir zahmet kötü dursun.

Nasıl şikayet ettiysen artık 1 saat ban yedim.
Tamam bu arada attığın resimler gayet güzel gözüküyor.
Seni de anliyorum belki oyunu sevmemiş olabilirsin ama Cyberpunk AC Valhalla gibi oyunların grafiklerine RDR2'nin grafiklerinden daha iyi demek oyuna çok büyük bir hakaret bence bir de RDR2'nin sokamadığı moda Cyberpunk soktu demek çok aşırı fanatiklik oluyor yani Cyberpunk hariç herhangi bir oyun deseydin tamamda Cyberpunk demezsin be kardeşim neyse iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı