RDR 2 en iyi açık dünya oyunudur

Bugün itibarıyla RDR 2'yi bitirmiş bulunmaktayım. Çok ama çok güzel bir deneyimdi. Bir oyundan çok daha fazlasıydı.
Açık dünyanın detayları, fizikler, vuruş hissi, hikaye, hayvani derecede güzel grafikler hepsi var bu oyunda hepsi. Karakterler efsane kötü karakterler olsun iyi karakterler olsun ana karakterlerimiz olsun hepsi mükemmeldi. Yani bundan sonra bana kimse RDR2'den iyi bir açık dünya oyunu vardır diyemez!

Bugün itibarıyla RDR 2'yi bitirmiş bulunmaktayım. Çok ama çok güzel bir deneyimdi. Bir oyundan çok daha fazlasıydı.
Açık dünyanın detayları, fizikler, vuruş hissi, hikaye, hayvani derecede güzel grafikler hepsi var bu oyunda hepsi. Karakterler efsane kötü karakterler olsun iyi karakterler olsun ana karakterlerimiz olsun hepsi mükemmeldi. Yani bundan sonra bana kimse RDR2'den iyi bir açık dünya oyunu vardır diyemez!

Herkesin kriteri farklıdır. Bence en iyi açık dünyası olan oyunlar Fallout oyunları haritanın her yerinde farklı bir macerayla karşılaşıyorsunuz ve bu sizde keşif hissi uyandırıyor

İki oyun oynayan herkes eleştirmen olmuş. Eleştirmen demek, az ağır olur ve daha çok oyun oynar. Fakat herkesin eleştirisini ciddiye almamak lazım.

Ben eleştirmenin dememiştim zaten sadece oynadığım oyunun en iyi açık dünya oyunu olduğunu (bence) ifade etmeye çalışmıştım hala daha fikrimi değiştirmedim.

Ben diyorum daha iyi var.

O sondaki ifadeyi de yani hangi oyunu gösterirseniz gösterin bana daha iyi olduğunu kabul ettiremezsiniz demek istemiştim. Ama sence tabii ki daha iyi oyun olabilir.

Zelda botw. Tabii Türkiye'de açık dünya deyince herkesin aklına GTA V'e RDR geldiği için Zelda botw arada kaynıyor. Neden çünkü çocuk oyunu olarak görüyor çogu kişi.

Ben en iyisi olduğunu düşünmuyorum, bence en iyilerinden biri.

Hiç bir zaman "en iyi oyun" diye bir tabir olamaz çünkü en iyi oyun kusursuz oyundur, e böyle bir oyun olmadığına göre ve hiç bir zaman var olmayacağına göre, kavramları iyi anlamak gerekiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı