RDR2 1.150TL

Geçen yıl Epic indiriminde Cyberpunk ile beraber RDR2 almadığım fiyata geçtiğimiz aylarda RDR2 ultime aldım, iyi ki de almışım.

Böyle olacağı belliydi ve üstteki arkadaşın dediği gibi de Rockstar en fazla %67 indirim yapıyor. %67 indirimle de 380 TL civarına düşecektir ve almak isteyenler de muhtemelen bu fiyattan alacak. 98 TL'ye böyle bir oyunu almayanlar, şimdi pişmandır herhalde :D

Böyle olacağı belliydi ve üstteki arkadaşın dediği gibi de Rockstar en fazla %67 indirim yapıyor. %67 indirimle de 380 TL civarına düşecektir ve almak isteyenler de muhtemelen bu fiyattan alacak. 98 TL'ye böyle bir oyunu almayanlar, şimdi pişmandır herhalde :D
Bilmediğin şey Rockstar belli bir süreden sonra oyunun ham fiyatını düşürüyor şu an ham fiyatı 60 dolar. Ham fiyatı 50 dolara düşürse o sırada iktidar değişse kur 15 civarına düşecektir. İndirimlerde 250 lira civarına düşecektir. Dünden beri yok gelecek neslimiz oynayamayacak bu oyunu gibi garip popülist yazılar yazılıyor.

Oyuna verecek param vardı hatta limitimi bile 600 TL seviyesine çıkarmıştım fakat 1 TB M.2 SSD parasını gidip oyuna verecek insan sayısı 100 kişide 1 kişi belki.
Eğer oyunu almadıysanız halen 98TL'ye bu siteden alabilirsiniz tek fark Epic Games hesabınızda olması. Keşke mesaj sabitleme falan olsa da konuyu gelen herkes görebilseydi.

Eğer oyunu almadıysanız halen 98TL'ye bu siteden alabilirsiniz tek fark Epic Games hesabınızda olması. Keşke mesaj sabitleme falan olsa da konuyu gelen herkes görebilseydi.

Ben alacağımı aldım iyi ki almışım aralık ayı indirimlerinde 2900 TL civari oyun aldım CoD serisi, metro serisi, Cyberpunk, Rockstar oyunları, Far Cry serisi, Dark Souls serisi, God of War, beyond, detroid, Heavy Rain vs çok fazla oyun aldım.

Geri
Yukarı