RDR 2 EMPRESS tarafından kırıldı

Hemen hemen 1 yıl sonra RDR 2 empress tarafından kırıldı.

RDR2 Empress NFO.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle düşünmüyorum. Herkesten 350 gün önce oynadın, oyuna ömür boyu sahipsin, güncelleme için uğraşmak zorunda değilsin ve Online'a bağlanabilirsin.

Ama hocam bir kez bitirdiğin bir oyunu bir daha oynamak istemezsin bence yani Türkiye'de fiyatlar malum olduğu için insanlar torrente sarılıyor. Adam 3000 TL'ye PC topluyor anakart fiyatı kadar oyun çıkıyor karşısına yani korsanı haklı bulmuyorum ama adam ne yapsın.

Güzel oyun mu sizce ? Ben deneyeceğim ama videolarını izledim, sıkıcıydı oyun.
Videodan bir şey anlaşılmıyor. YouTube'dan izleyerek keyfini alabileceğiniz bir oyun değil.
Açık dünya mı desem, hikaye mi desem...
Öyle bir oyun...
Hikaye moduna en az 100 saat gömülecek bir oyun.

Arkadaşlar 4 kişilik aileyi tek 1 asgari ücret ile geçindirmeye çalışan bir babanın oğlu o bilgisayara bu oyunu alabileceğini mi sanıyorsunuz? Zaten minimum ayarlarda çalıştıracak o bilgisayar büyük ihtimal, o bilgisayar da taksitle alınmıştır. Hayal dünyanızı bir kenara bırakın da alım gücüne bakın ülkenin, şimdi madem parası yok almayın zorunlu değil diyenler olursa onları 60+ dayılarla sohbete gönderirim aynı kafa yapısı çünkü.

Videodan bir şey anlaşılmıyor. YouTube'dan izleyerek keyfini alabileceğiniz bir oyun değil.
Açık dünya mı desem, hikaye mi desem...
Öyle bir oyun...
Hikaye moduna en az 100 saat gömülecek bir oyun.

100 saat saçma bir rakam, gerçekten oynanır mı hikaye için 100 saat ?
Oyun bir de gerçekçiliğe yakın gibi. Normalde tarihi kurgu severim de, bunu sevmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı