RDR2 Türkçe Yama var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hikayeyi anlamak için çok ingilizceye gerek yok az bir şey bilsen bile anlarsın.
Bir cümlede birkaç kelime anlayıp ta cümleye "sanırım şu tarz bir şey diyor" demek bence anlamak değil hocam. Şahsen ben de çat pat İngilizcem ile bunu yapabiliyorum. Bence yetersiz.
Tamamiyle %100 yok fakat birkaç hafta önce yapımına başlandı.
Kim tarafından, yasal mı?

Son düzenleme:
Tamamiyle %100 yok fakat birkaç hafta önce yapımına başlandı.

Bu bilgiyi nereden edindin hiçbir fikrim yok. Bence yalan söylüyorsun. Ben bu RDR2 yamasını başından beri takip ediyorum gerek DC gruplarında gerek günlük araştırma yaparak senin dediğin gibi yapıma başlandığına dair hiçbir kaynak göremedim. Yalan söylemiyorsan link atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgiyi nereden edindin hiçbir fikrim yok. Bence yalan söylüyorsun. Ben bu RDR2 yamasını başından beri takip ediyorum gerek DC gruplarında gerek günlük araştırma yaparak senin dediğin gibi yapıma başlandığına dair hiçbir kaynak göremedim. Yalan söylemiyorsan link atar mısın?

Ya kardeşim haberin ne zaman çıktığı hakkında en ufak bir fikrin var mı? Bu haber tam 1 ayı geçmiş yayınlayalı sen diyorsun ki birkaç hafta önce gördüm kendinle çelişiyorsun dostum bırak bu işleri millete yalan yanlış bilgi verme.

Haberin çıkış tarhi 30.10.2020

Okuyup sonra yorum yap fikrin olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı