Recep Tayyip Erdoğan: Gazze'ye insani yardımlarımızı ulaştırmaya devam edeceğiz!

Biraz üzücü hocam.
Hocam sizde alttan alttan arapların güzelleştirmesini yapıyorsunuz belli ki Suriyeli ve Afgan arkadaşın var ya da Irak'lı filan iyi olabilirler sorun değil ona kimse bir şey demiyor ama geçmişten bugüne bize yaptıkları zararlar fazla tarih açıdan ve şu anki açıdan sapıklıkları kedi köpek öldürmeleri depremde yaptıklarını yazmaya yüreğim dayanmıyor neler yaptılar neler bize kısacası zararları büyük ama benim lafım Arap olarak Suriyeli ve afganlardır hocam. Onlar yüzünden tüm araplara gıcık olduk tiksindik maalesef.

Hocam sizde alttan alttan arapların güzelleştirmesini yapıyorsunuz belli ki Suriyeli ve Afgan arkadaşın var ya da Irak'lı filan iyi olabilirler sorun değil ona kimse bir şey demiyor ama geçmişten bugüne bize yaptıkları zararlar fazla tarih açıdan ve şu anki açıdan sapıklıkları kedi köpek öldürmeleri depremde yaptıklarını yazmaya yüreğim dayanmıyor neler yaptılar neler bize kısacası zararları büyük ama benim lafım Arap olarak Suriyeli ve afganlardır hocam. Onlar yüzünden tüm araplara gıcık olduk tiksindik maalesef.
Ya hocam sorunum iyi olanlara da laf etmeniz.

Vallahi ben iyi olan görmedim :D ha varsa iyi olsunlar ne yapayım gene de benden uzak dursunlar ben sevmiyorum nefret ediyorum.
Sizin fikirlerinizi öğrendikten sonra iyi olanların da zaten pek yakınlaşacağını düşünmüyorum hocam.
Yunan bir arkadaşınız olursa tüm yunanlara sempati besler misiniz hocam?
Türk arkadaşım var diye tüm Türklere sempati beslemiyorum.

Türk arkadaşım var diye tüm Türklere sempati beslemiyorum.
Çok iyi dediniz hocam gerçekten, şuan dımdızlak kaldım😃

Siz de haklısınız tabi hocam da işte, işimize böyle geliyor. Herkes sizin gibi düşünseydi zaten sorunlarımızın çoğu çözülürdü

Geri
Yukarı