Red Dead Redemption 2 Arap Atı rehberi

RDR2 İngilizce bilmeden oynanır mı sizce? Hep görüyorum ama başlamaya korktum. Hikayeyi anlamadan oynamak fazla gereksiz sanki.
Eğer hiç İngilizcen yoksa yamasız oynama ama eğer orta ve üstü ise oyna sorun çıkmaz. Ortalama bir İngilizce ile oyunu tamamladım ve gayet anlayabildim olay örgüsünü falan.

İşte bunu yapamazsınız. Yapabilirseniz bile tecrübeniz vardır.

Oyunda gömülü hazineler oluyor kardeşim ben ilk oynamaya başladığımda tesadüf eseri keşfettim internetten yerlerine baktım ve kısa sürede 4500 dolar kastım oyunun başında.
Nasıl kasarsınız? Oyunu 84 saat oynayıp bitirdim ve daha 2500 dolar üstünü görmedim. O da görevden gelen para :D

Gömülü altın hazinelerini hiç duymadın herhalde? Ben ilk oynadığımda rastgele denk geldim hazine haritası veren adama 3 tane lokasyon veriyor sana en sonunda 4 tane large Gold bar veriyor bunlar bayağı para ediyor bunun gibi 2-3 tane hazine görevi var.

Bölüm 2'den finale kadar beyaz Arap atı kullandım oynadığım bütün oyunlardaki en çok bağlandığım yoldaşımdır kendisi. Ama ben oynarken sadece 3 4 kere sırtından atmıştır korkup. Timsahların arasından geçtim, ayı kovaladı, yılanın yanında falan dolaştım ama bunların hiçbirinde atmadı sırtından. 2.bölümde alınabilecek en iyi attır kendisi. Zaten benim gibi ata bağlanırsanız bırakamıyorsunuz. Farklı atlar denemek istedim ama ilk göz ağrımı bırakamadım :D. Enerjisi ve dayanıklılığı da sorun olmuyor bence alıştırdıktan sonra. Valentine'dan Saint Denis'e dört nala koşarken hiç yavaşlamadan koşuyordu (tabii sürekli L3 ile seviyordum atı ama sorun değildi benim için hatta hoşuma gidiyordu :D). Ama canının cidden sıkıntı çıkarttığı oldu birkaç kere o bakımdan kötü. Rehberde yeni başlayanlar için güzel ve açıklayıcı olmuş elinize sağlık.

Bu oyunu oynayalı 10 saat oldu yarısını bunu ararken geçirdim. Nerede arkadaşım bu at? Hep geyik kurt. Ulan bunu bulacam diye 2dir ya çakal sürüsü ile kapıştım ya da kurt sürüsü ile. Siz nerede buluyorsunuz bunu?

Bu oyunu oynayalı 10 saat oldu yarısını bunu ararken geçirdim. Nerede arkadaşım bu at? Hep geyik kurt. Ulan bunu bulacam diye 2dir ya çakal sürüsü ile kapıştım ya da kurt sürüsü ile. Siz nerede buluyorsunuz bunu?
Yazdığım konumda bulabilirsiniz. Dediğim gibi bembeyaz olduğu için görünmesi zor.

Görev başarılı rehber için teşekkürler.
Ekran Görüntüsü (22).png
:)

Oyunun başında verdiği attan sonra çok güzel hissettiriyor bu at bence. Cesareti dışında fena at değil bence hocam.
2. seferde bulup yakalayabildim. Karlı havada gece daha iyi gözüküyor :D

Sadece birazcık sıska ve cesareti düşük. Onun dışında güzel at.

Eki Görüntüle 1317137

Görev başarılı rehber için teşekkürler.Eki Görüntüle 1315963 :)

Hadi hayirli olsun.
Oyunun başında verdiği attan sonra çok güzel hissettiriyor bu at bence. Cesareti dışında fena at değil bence hocam.

Oyunun başında verdiği attan daha ağır, oturaklı ve kontörlü kolay geliyor. Özellikleri de bu dediklerimi gösteriyor.
2. seferde bulup yakalayabildim. Karlı havada gece daha iyi gözüküyor :D

Sadece birazcık sıska ve cesareti düşük. Onun dışında güzel at.

Eki Görüntüle 1317137

Cesaret neredeyse her Arap atın da düşük, hayırlı olsun.
Bu oyunu oynayalı 10 saat oldu yarısını bunu ararken geçirdim. Nerede arkadaşım bu at? Hep geyik kurt. Ulan bunu bulacağım diye 2'dir ya çakal sürüsü ile kapıştım ya da kurt sürüsü ile. Siz nerede buluyorsunuz bunu?

Lake isabelle yakınlarında, chapter 2 hosea ile kamp kurup ilk defa stable girdiğimiz görevi yaptıktan sonra çıkar.
İşte bunu yapamazsınız. Yapabilirseniz bile tecrübeniz vardır.

Arkadas haklı, oyunda bunu çok rahat yaparsınız. Gizli yerlerde çıkan Gold bar, altın saat gibi şeyleri topla, sonra fence gidip sat. Artık zenginsin.
1500 dolara saint deniseden satın alabilirsiniz boşa uğraşmaya değmez :)

Maalesef oyunun başında ne kadar paran olursa olsun, dediğin saint denis de olan var ya chapter 4 de alamazsın. Senin dediğin siyah Arap atı konu sahibi burada beyaz Arap atından bahsetmiş. Beyaz Arap atını böyle yakalamak dışında chapter 3 de bir tane görev var orada bug ile alabilirsin sadece siyah Arap atını chapter 4 gelmeden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı