İnceleme Red Dead Redemption 2

The Witcher 3 mesela. Red Dead Redemption 2 hikâyesi standarttır, ahım şahım büyüleyici bir hikâyesi yoktur.

Güldürmeyin hocam Witcher 3'ün hikayesi RDR2'yle kıyaslanamaz bile benim gözümde oyunun bence zaten esas çarpıcı kısmı hikayesi.

Güldürmeyin hocam Witcher 3'ün hikayesi RDR2'yle kıyaslanamaz bile benim gözümde oyunun bence zaten esas çarpıcı kısmı hikayesi.
Benim gözümde Witcher 3'ün sadece Blood and Wine DLC'sinin hikâyesi bile RDR 2'nin hikâyesinden daha güzel. RDR 2'nin hikâyesi yarıdan sonra çekici hâle geliyor ama gene de ahım şahım bir hikâyesi yok. Ama bu göreceli bir durum, elbette siz daha çok beğenmiş olabilirsiniz.

RDR2 gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan. Ancak o kadar iyi yanını söylüyoruz zaten göründüğü gibi daha fazla anlatmaya gerek yok. Ama keşke kontroller daha rahat olsaydı. Demek istediğim karakterin hantallığı. Tabii ki Rockstar o sorunu da ilerleyen oyunlarda çözecektir.
Bu doğru ancak bana eksi gibi gelmiyor açıkçası, karakterin sağa sola uçup kaçamaması ve gerçeğe yakın hareketler yapması oyunun ağırlığını koruyor. Muhtemelen dediğiniz hantallık olmasa oyundaki karakter animasyonları o kadar iyi gelmeyecek. Herkesin zevki farklıdır bende normalde böyle bir şey tercih etmem ama söz konusu RDR2 olunca sanki bunun olması daha uygunmuş gibi geliyor.

Geri
Yukarı