İnceleme Red Dead Redemption 2

Hocam yan görevleri yapmanızı kesinlikle öneririm benim şu ana kadar oynadığım en kaliteli oyundur oyunu almadan önce çok endişeliydim alıp almama konusunda ama şu an iyikide almışım diyorum kesinlikle her pixeline kadar hakkediyor oyun kendi fiyatını hatta dolar fiyatının fazlasını bile hak ediyor.

Hocam yan görevleri yapmanızı kesinlikle öneririm benim şu ana kadar oynadığım en kaliteli oyundur oyunu almadan önce çok endişeliydim alıp almama konusunda ama şu an iyikide almışım diyorum kesinlikle her pixeline kadar hakkediyor oyun kendi fiyatını hatta dolar fiyatının fazlasını bile hak ediyor.

Hocam hala bir oyuna devam ediyorum, şu an beni en çok etkilendiren şu sirkçiye yardım ettiğimiz yan görev.

Hocam hala bir oyuna devam ediyorum, şu an beni en çok etkilendiren şu sirkçiye yardım ettiğimiz yan görev.

Vallahi oyunun her şeyi beni etkiliyor iyi ki devam etmişsin pişman olmayacaksın hem oyunda mod desteği olduğundan mod da yükleyip oynayabilirsin ama Online'yi pek önermem arkadaşlarla bir yere kadar eğlenceli çünkü Online'de çok fazla hile var ve oyundan soğutmaya başlıyorlar. (örneğin Sniper'le uzaklardan vurma, direkt sizi öldürme, oyununuzu çökertme, ölümsüzlük açmaları vb...)

Vallahi oyunun her şeyi beni etkiliyor iyi ki devam etmişsin pişman olmayacaksın hem oyunda mod desteği olduğundan mod da yükleyip oynayabilirsin ama Online'yi pek önermem arkadaşlarla bir yere kadar eğlenceli çünkü Online'de çok fazla hile var ve oyundan soğutmaya başlıyorlar. (örneğin Sniper'le uzaklardan vurma, direkt sizi öldürme, oyununuzu çökertme, ölümsüzlük açmaları vb...)

Online çok sarmadı zaten beni.

Starfield gibi çöp bir kurgu değil yazısından bu incelemenin okunmaması gerektiği çok belli. Bir inceleme asla çöp, şeyim gibi vb. cümleler ile olmamalı. Eğer bir dahaki sefere inceleme yazacaksan dikkat et. Ortada bir emek var, beğenirsin veya beğenmezsin. 5 yıldan fazla emek verip geliştirdiğin bir şeye biri "Çöp bu ya, asla almayın bundan bir halt olmaz.' gibi bir şey derse ne demek istediğimi anlarsın. Adam akıllı incele inceleme yapacaksan. De ki "Starfield'daki görev akışının kopukluğuna rağmen ikisi de bir açık dünya oyunu olmasına karşın RDR2 görev linelerliğini korumuş." Eleştiri ve inceleme budur. Bunlara bir dahaki incelemene düzeltirsen insanlar seni daha ciddiye alıp fikirlerini tartışır.

Kısa inceleme olmuş ama böyle bir konu açmanın nedeninin oyunun seni çok etkilemesi olduğunu biliyorum. Beni de etkiledi çünkü. Oyun bittiğinde garip bir hüzün vardı bende. Sanki sonsuza kadar oynayacakmışım gibi hissettirmişti. Hâlâ oynamamış olanlara tavsiye ederim. Ama böyle kısa oyun değil bazı şeyler için sabır gerektiren bir oyun. Oynamadan ölmeyin derim kısacası.

Starfield gibi çöp bir kurgu değil yazısından bu incelemenin okunmaması gerektiği çok belli. Bir inceleme asla çöp, şeyim gibi vb. cümleler ile olmamalı. Eğer bir dahaki sefere inceleme yazacaksan dikkat et. Ortada bir emek var, beğenirsin veya beğenmezsin. 5 yıldan fazla emek verip geliştirdiğin bir şeye biri "çöp bu ya, asla almayın bundan bir halt olmaz.' gibi bir şey derse ne demek istediğimi anlarsın. Adamakıllı incele inceleme yapacaksan. De ki "Starfield'daki görev akışının kopukluğuna rağmen ikisi de bir açık dünya oyunu olmasına karşın RDR2 görev linelerliğini korumuş." eleştiri ve inceleme budur. Bunlara bir dahaki incelemene düzeltirsen insanlar seni daha ciddiye alıp fikirlerini tartışır.

Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Micah cimri sayılmaz aslında. Oyunda bize görevler aracılığıyla ikinci silah kılıfı ve bazı tüfekleri veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ama yinede karaktersiz olduğu gerçeğini değiştirmez.

Steam'den dolara geçmeden önce 460'a almıştım Epic de de 300 küsur mü ne olmuş oyuna her şekilde değer bu oyunu bitirdikten sonra önceki oynadığım oyunlar bu oyunun yanında hiçbir şey.

Geri
Yukarı