Red Dead Redemption 2 en gerçekçi oyundur

Şuan indiriyorum zaten. Güzel oyun.
1623522237692.png

Nedir bu gerçekçi, gerçekçi değil kavgası? Oynayın geçin işte. Oyun oynarken kim atın damarlarına dikkat ediyor? Detaylar güzel ancak detaylarda boğula boğula diğer oyunlardan soğutuyoruz kendimizi. Bu kadar da tartışmaya gerek yok. Herkes neyi beğeniyorsa onu oynasın.

Atın damarları yüzünden mi en gerçekçi oyun? Bence Cyberpunk daha gerçekçi.

Cyburpunk neresi gerçekçi bana açıklar mısın evin içinde oluşan kapıya sıkışma bugları yoksa crash vermesi yoksa sislerin yanıp gelmesi daha mı gerçekçi adı üstünde 2077 daha gelmemiş bir senemi daha gerçekçi sence RDR2 de sadece atların damarı iyi falan değil sen kötülemek için öyle dedin o yüzden RDR2 cyburpenkdan daha fazla oynanıyor satıyor değil mi?

Cyburpunk neresi gerçekçi bana açıklar mısın evin içinde oluşan kapıya sıkışma bugları yoksa crash vermesi yoksa sislerin yanıp gelmesi daha mı gerçekçi adı üstünde 2077 daha gelmemiş bir senemi daha gerçekçi sence RDR2 de sadece atların damarı iyi falan değil sen kötülemek için öyle dedin o yüzden RDR2 cyburpenkdan daha fazla oynanıyor satıyor değil mi?
Hayatında Cyberpunk oynamamış, internetten video izleyip sallayan bir insan tipi.
Çoğu konularda görüyorum saçma sapan şeyler söylüyorsun.

Evet, RDR2 gayet güzel oyun hoş oyun ama en gerçekci oyun değil en detaylı oyun. Fiziğe bakacaksak GTA 4 bile ÇOĞU oyundan üstün oluyor. Ama grafikler ve renk paleti kötü. Ama yine de RDR2 güzel bir oyun öyle kalacak.

Şahsen Red Dead Redemption 2 şu ana kadar oynadığım en iyi oyun. Cyberpunk 2077 da bitirdim fakat bana göre RDR2'nin yanına bile yaklaşamaz. Karakterleri, hikayesi, senaryosu, detayları, grafikleri, oynanışı, açık dünyası ile bir başyapıt resmen. Daha önce hiçbir oyun beni bu kadar etkilemedi. Hala etkisindeyim oyunun. İçine çekiyor resmen seni özellikle Arthur Morgan'ı oynamak mükemmeldi. Çete içi konuşmalar, öbür karakterler ile diyaloglarımız, hikayenin akış biçimi gerçekten olabilicek en iyi şekilde yapılmış. Bana göre şu anda bir oyunun gelebileceği en yüksek seviye bu.

Arthur Morgan'ın John'un iyi bir hayat kurması için uğraşması, bu amaç uğruna ölmesi. John'un bir ev, yuva kurup eşi ve çocuğu ile mutlu bir şekilde yaşadığı anlar. John'un her şeyi mahveden, en iyi dostu Arthur Morgan'ın ölümüne sebep olan, hain Micah'ın kafasına onlarca mermi sıkarak öldürmesi. Bunlar beni o kadar etkiledi ki.

"I gave you all i had dutch, i did."

Yeni konular

Geri
Yukarı