Red Dead Redemption 2 en gerçekçi oyundur

RDR2 gelmiş geçmiş en kaliteli, en detaylı oyunlardan biridir. Fanboyluk yapmıyorum her şey ortada.

RDR2 hiçbir mükemmelliğini gözüne sokmuyor, sen kendin buluyorsun ve bulduğunda "adamlar yapmış" diyorsun.

Şu anda RDR2'den kaliteli açık dünya oyunu yok. Kesinlikle açık dünya standartlarını belirleyen oyun oldu. Açık dünyada TLOU2'nin animasyon kalitesi gibi şeyleri vermek her baba yiğidin işi değil.
Açık dünya ve dediklerin konusunda haklısın ama senaryo hikaye konusunda Witcher kadar iyi olamaz benim fikrim.

Hiçbir oyun en iyi oyun olamaz, arkadaş biraz abartmış. Hemen yukarıda yazdığım mesajı bir oku istersen.

Bu arada bu RDR2'yi neden sevmediğini anlamadım.

Sevmediğin derken? Şu an 3 adet sekme açık;

1- Technopat Sosyal.

2- Bu mesajı yazdığım konu.

3- RDR2 Trailer'ı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O oyunu çok severim. Özellikle grafiklerini.

Ama dediğin gibi hiçbir oyun en iyi olmaz. Benim gözüm de en iyi oyun Half-Life.

1610900662148.png

Al bu da kanıtı :)

1- Technopat Sosyal.

3- RDR2 Trailer'ı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ama dediğin gibi hiçbir oyun en iyi olmaz. Benim gözüm de en iyi oyun Half-Life.

Eki Görüntüle 840545

Ne bileyim hocam, sanki sevmiyormuş gibi konuşmuşsunuz. Ama kesinlikle Cyberpunk bundan daha detaylıdır demenize katılmıyorum. Yanından bile geçemez Cyberpunk.

1- Technopat Sosyal.

3- RDR2 Trailer'ı.

Eki Görüntüle 840545

Hiç öyle gözükmüyorsunuz, RDR2'ye karşıt Cyberpunk övüyordunuz demin.

1610900812437.png

Bazı oyunlarda, ortam koşulları tam olarak detaya alınmıyor. Fakat RDR2'de öyle değil. Witcher 3 fanları gelmeden şunu söyleyeyim. Atınızı yordukça damarları belirginleşiyor. Gerçekten tahmin bile edemeyeceğim muhteşem detaylar var.
Bazı kısımları çok gerçekçi olsa bile gerçekçi olmaya çalışıp olamadığı kısımlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı