Red Dead Redemption Remastered geliyor!

Arkadaşlar GTA Trilogy gibi olmasına imkan vermiyorum çünkü GTA Trilogy'i Rockstar'ın kendisi yapmadı ama bunu Rockstar'ın kendisi yapiyormuş diye söylentiler var net kaynak yok ama.

Remasterlardan bir cacık olmuyor kim yaparsa yapsın hepsinde o dandik hissiyatı alıyorsun. Remake varken ucuza kaçmak oluyor.

Bunlar da "PC'ye getirelim" diye iki cila çekip sürecekler piyasaya fiyatı da kallavi bir şey olur.
Hele bir biz konsolsuzlar derneği de oynayabilelim de aşırı da kaliteli bir remastered olmasına gerek yok.

Hele bir biz konsolsuzlar derneği de oynayabilelim de aşırı da kaliteli bir remastered olmasına gerek yok.

%90 o türlü gelecek "alın oynayın hikayenin devamını konsolsuz fakirler" diyerek. Rockstar da bunu der GTA V Online parasına kadar azılı PC düşmanıydılar.

Şu an Red Dead Redemption 1 sadece Xbox konsollarında mevcut FPS Boost ve çözünürlük attırmayla da normalinden çok güzel gözüküyor yeni Xbox konsollarında aslında PS5'tede PS Now'la oynanabiliyor ama ülkemizde PS now yok.

3 kez oynamış birisi olaraktan, harika bir oyun. PC'ye gelmesi güzel olur, yakında onu da görürüz gibi. Ya remake, ya Remastered ama Rockstar'ın hangisini seçme olasılığı daha fazla olduğu belli.

Bir de, Tweet'te bahsedilen şeyi ben bulamadım. İnternet sitesinde ya da Launcher'da böyle bir şeyi gören var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı