Redbox ve Superbox Karabük Performansı Nasıldır?

ftftc_

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, öncelikli sorum KYK yurdunda kalan bir öğrenci Redbox ya da Superbox alabilir mi?
İkinci olarak taahhüt konusu sıkıntı oluşturuyor. Memnun kalmadığım halde veya çekim gücü kullanılamayacak şekilde düşük olursa taahhüt gereği boşuna para vermiş olacağım. Çözüm tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar, öncelikli sorum KYK yurdunda kalan bir öğrenci Redbox'ya da Superbox alabilir mi?
İkinci olarak taahhüt konusu sıkıntı oluşturuyor. Memnun kalmadığım halde veya çekim gücü kullanılamayacak şekilde düşük olursa taahhüt gereği boşuna para vermiş olacağım. Çözüm tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şebeke iyi ise her ikisi de güzel fakaat ikisi de bir tık tuzlu fiyatları ve müşteri hizmetleri çok sıkıntı her ikisinin de.
Yerden yere göre değişiyor ben okula götürüyorum 2mb/s indiriyor başka yerde 4mb/s.
Hocam yurttan Turkcell veya Vodafone kullanan arkadaşları bul, modemi koyacak olduğun yerden onların telefonuyla hız testi yap sonuçlara bak. Kolay gelsin.

Telefondan telefona göre değişir sağlıklı olmaz.

Bir redbox kullanıcısı olarak asla bulaşma. Bir internet ancak bu kadar kötü olabilir. Kötü yanları saymakla bitmez. Cayma bedeli olarak 800 küsür lira cayma bedeli çıkarıyorlar onu ödeyip kurtulmak istiyorum o derece kötü.

Fiyatları uygun duruyor(rakiplere göre). Eskiden Turk Telekom'un Jet hizmetini kullanıyordum. Kesinti veya hız sorunu yaşamamıştım. Şans verilebilir.
Başka şansım yok gibi duruyor. Diğer operatörler taahhüt istiyor. Bana lazım olan düşük hızda bedelsiz iptal edebilmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı