Redbull cok az kullanim için zararli mi?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, aylardir redbull icmiyorum hatta 1 sene bile olmustur. Bugun canim cekti gidip alacaktim, babam alma cok zararliymis televizyonda duydum dedi. Sadece reyting için yapilan iceriklerin sayisi az degil, ve ben bu kadar az icince bir sorun olacagini dusunmuyorum. Fazla kullanimda tabii ki cok zarari olur. Internete yazinca yine haber siteleri cikiyor. Bilgisi olan varsa "benim durumuma uygun sekilde" yorumlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aylardir redbull icmiyorum hatta 1 sene bile olmustur. Bugun canim cekti gidip alacaktim, babam alma cok zararliymis televizyonda duydum dedi. Sadece reyting için yapilan iceriklerin sayisi az degil, ve ben bu kadar az icince bir sorun olacagini dusunmuyorum. Fazla kullanimda tabii ki cok zarari olur. Internete yazinca yine haber siteleri cikiyor. Bilgisi olan varsa "benim durumuma uygun sekilde" yorumlarsa sevinirim.

Çok fazla kafein içerdiği için kalpte çarpıntı yapması eğer çok içerseniz veya alerjiniz varsa öldürebilecek derecede.

Hiçbir şey olmaz, merak etme.
Bir şey olmaz. Sürekli enerji kaybı yaşamıyorsanız içmenize gerek yok. Spor yapıyorsanız aşırıya kaçmadan kullanabilirsiniz.
Yazmayi unutmusum kusura bakmayin, 18 yasindan kucugum. Biliyorum kendi uzerinde bile 18 yasi altina onerilmiyor ama ayda yilda 1 kere iciyorum zaten, ben de bu yuzden sordum. Enerjisi icin degil, tadi hosuma gittigi icin canim cekti o yuzden alacaktim.
Çok fazla kafein içerdiği için kalpte çarpıntı yapması eğer çok içerseniz veya alerjiniz varsa öldürebilecek derecede.
En son 1 yil once ictim dedim hocam.

Yazmayi unutmusum kusura bakmayin, 18 yasindan kucugum. Biliyorum kendi uzerinde bile 18 yasi altina onerilmiyor ama ayda yilda 1 kere iciyorum zaten, ben de bu yuzden sordum.

İç hocam her şeyin fazlası zarardır yeter ki bunu unutma.

Yazmayi unutmusum kusura bakmayin, 18 yasindan kucugum. Biliyorum kendi uzerinde bile 18 yasi altina onerilmiyor ama ayda yilda 1 kere iciyorum zaten, ben de bu yuzden sordum. Enerjisi icin degil, tadi hosuma gittigi icin canim cekti o yuzden alacaktim.

Sporla mı uğraşıyorsunuz?

Ben de 16 yaşımdayım. Nadir de olsa spor sonrası içerim. Bir zararını görmedim. Herhangi bir sağlık sorunun var mı?
Hayir hic kronik hastaligim yok, sagligim gayet yerinde en son ne zaman hasta oldugumu bile hatirlamiyorum.
Sporla mı uğraşıyorsunuz?
Hayir, tadi hosuma gittigi icin canım çekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı