Günde 400 kalori zararli mi?

Yanlış anlamazsanız bir şeyi soracağım. Önceki eski konularına göz attım. Önceki konularında kilo alma çabalarındaymışsın. Ayrıca psikolog tarafından verilen bir ilaç kullanmaktaymışsın. Bu ilacı ufak bir araştırmama göre şizofreni ve bipolar bozukluğu tedavisinde kullanıldığına ulaştım. Sana tavsiyem kilon ile uğraşmamanı sağlık bir şekilde beslenmeni, şuan da durumun belki iyi olabilir ancak kendini çok büyük bir tehlikeye atıyorsun. Yaptığın şey diyet tarzı birşey değil. Açık açık yetersiz beslenmektesin. Tahminimce psikolojik bir durumdan kaynaklı bu hareketler içerisindesin.
Herlock Sholmes 🧐

Bu kadar az besin alıp hala sağlık sorunları yaşamadığınıza göre koltuktan kalkmamaktasınız diye tahmin ediyorum.
Gerçekten bu kadar az besin alarak yaşasanız bile uzun vadede (artık yakın bir zaman dilimi) sağlık sorunları baş gösterecektir elbet.
Doğru düzgün protein, karbonhidrat, mineral, vitamin vb almıyorsunuz aklınız nerede sizin?
Edit: Ayrıca tekrar normale dönüp düzgün beslenmeye başlarsan (bu kafa yapısıyla hiç sanmıyorum) başlangıçta kilo alacaksın(sanırım diğer arkadaşlarda söylemişti).

Son düzenleme:
O sadece sağlikli beslenmeye karar verdiğim zamanlardan birisiydi, onunda başliğini değiştirdiler kilo alır mıyım? Sorusunu sordugum için. Başliği düzenli beslenirsem kilomu korur muyum yapmıştim.

Bu şekilde beslenmek düzenli değil. En az 1500 kalori alman gerek. Ayrıca yatarak kilonu koruman imkansız. Egzersiz yapman gerek.

Hocam kendi şahsi düşünceme göre konu sahibinin psikolojik sorunları mevcut. Kilo alması da psikiyatri tarafından verilen ilaç "Risperdal" tarafından olması muhtemel.
Yan etkisi olarak kilo almayı gösteriyor. Arkadaş 3 kere isim değiştirmiş. Birisi kadın ismi diğeri erkek ismi.

Bu şekilde beslenmek düzenli değil. En az 1500 kalori alman gerek. Ayrıca yatarak kilonu koruman imkansız. Egzersiz yapman gerek.

Hocam kendi şahsi düşünceme göre konu sahibinin psikolojik sorunları mevcut. Kilo alması da psikiyatri tarafından verilen ilaç "Risperdal" tarafından olması muhtemel.
Yan etkisi olarak kilo almayı gösteriyor. Arkadaş 3 kere isim değiştirmiş. Birisi kadın ismi diğeri erkek ismi.
İlgi meraklısı bir ergen* olabilir hocam bu yaşlarda bu davranışlar normal 😕

Hocam zaten daha önceden 400 kaloriyle ölür müyüm? diye konu açmışsınız. :D

Bu arada günlük 400 kalori gerçekten çok zararlı çok çok yanlış birşey. Diyet yapanlar bile günlük 2000 kalori alıyor. 400 çok çok düşük bir değer. Yeterince beslenmeniz gerekiyor.

o ilacıda içmiyorum artik,bilgisayarımdan kuzenlerim giriş yapmişti buraya sonradan ben değiştirdim,ayrica şizofren falan değilim bipolarda değilim,onune gelene ilac verıyolar iste.

İlgi meraklısı bir ergen* olabilir hocam bu yaşlarda bu davranışlar normal 😕
Bilemiyorum hocam. Eski konularına ve mesajları üzerinden tahmin yürütüyorum. Ama kendi düşüncem ile arkadaşımızın uzman bir psikolog tarafından görülmesi gerektiğini düşünüyorum. Kendisinde bir psikolojik hastalık söz konusu olabilir. İçine kapanık bir kişilik gibi duruyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı