Günde 400 kalori zararli mi?

Forum üyelerinin %90'ının diyetisyenlerden daha çok şey bildiğini sanmıyorum.
Bildiklerinden demiyorum zaten,konuyu da bambaska baslikla açmiştim degistirdiler.ama diyetisyenlere güvenmiyorum. bu forumdan zayıflama tavsiyesi alıp uygulayacak değilim elbette zaten gün geçtikçe zayıflıyorum.6 aydır böyle besleniyorum çevremdekiler hep sağliksiz diyip duruyor fakat hala sapasağlamım. bir de buraya sorayım dedim ondan.
Neden öyle diyorsun?
Çevremden biliyorum günde 2 somun ekmek yiyen kadının ekmeğini 4 dilime indirip AAAA BAK BU HAFTA 3 KİLO VERMİŞSİN diyen kafasizlar.

Bildiklerinden demiyorum zaten, konuyu da bambaska baslikla açmiştim degistirdiler. Ama diyetisyenlere güvenmiyorum. Bu forumdan zayıflama tavsiyesi alıp uygulayacak değilim elbette zaten gün geçtikçe zayıflıyorum. 6 aydır böyle besleniyorum çevremdekiler hep sağliksiz deyip duruyor fakat hala sapasağlamım. Bir de buraya sorayım dedim ondan.

Çevremden biliyorum günde 2 somun ekmek yiyen kadının ekmeğini 4 dilime indirip aaaa bak bu hafta 3 kilo vermişsin diyen kafasizlar.

Normal yemeye başlayınca geri kilo alacaksın.

Yanlış anlamazsanız bir şeyi soracağım. Önceki eski konularına göz attım. Önceki konularında kilo alma çabalarındaymışsın. Ayrıca psikolog tarafından verilen bir ilaç kullanmaktaymışsın. Bu ilacı ufak bir araştırmama göre şizofreni ve bipolar bozukluğu tedavisinde kullanıldığına ulaştım. Sana tavsiyem kilon ile uğraşmamanı sağlık bir şekilde beslenmeni, şuan da durumun belki iyi olabilir ancak kendini çok büyük bir tehlikeye atıyorsun. Yaptığın şey diyet tarzı birşey değil. Açık açık yetersiz beslenmektesin. Tahminimce psikolojik bir durumdan kaynaklı bu hareketler içerisindesin.

Günlük minimum 1500 kalori civarı almalısınız şu an verdiğiniz kilo çok sağlıksız tekrar yemeye başladığınızda çok hızlı alacaksınız daha da önemlisi vücut günlük vitaminleri vb. şeyleri yeterli alamıyor sağlık sorunları oluşmaya başlayabilir. Sporla beraber kilo vermek en sağlıklısıdır.

Bildiklerinden demiyorum zaten,konuyu da bambaska baslikla açmiştim degistirdiler.ama diyetisyenlere güvenmiyorum. bu forumdan zayıflama tavsiyesi alıp uygulayacak değilim elbette zaten gün geçtikçe zayıflıyorum.6 aydır böyle besleniyorum çevremdekiler hep sağliksiz diyip duruyor fakat hala sapasağlamım. bir de buraya sorayım dedim ondan.

Çevremden biliyorum günde 2 somun ekmek yiyen kadının ekmeğini 4 dilime indirip AAAA BAK BU HAFTA 3 KİLO VERMİŞSİN diyen kafasizlar.
4 dilime inen ekmeğin yanında yemen gerekenler insan vücudu için gerekli olan enerji sağlayanlar. Sen bu şekil devam ettiğin sürece eninde sonunda kas kütleni yakacaksın. Yapma ve git adam akıllı bir uzman tarafından diyetini gerçekleştir.

Yanlış anlamazsanız bir şeyi soracağım. Önceki eski konularına göz attım. Önceki konularında kilo alma çabalarındaymışsın. Ayrıca psikolog tarafından verilen bir ilaç kullanmaktaymışsın. Bu ilacı ufak bir araştırmama göre şizofreni ve bipolar bozukluğu tedavisinde kullanıldığına ulaştım. Sana tavsiyem kilon ile uğraşmamanı sağlık bir şekilde beslenmeni, şuan da durumun belki iyi olabilir ancak kendini çok büyük bir tehlikeye atıyorsun. Yaptığın şey diyet tarzı birşey değil. Açık açık yetersiz beslenmektesin. Tahminimce psikolojik bir durumdan kaynaklı bu hareketler içerisindesin.
o sadece sağlikli beslenmeye karar verdiğim zamanlardan birisiydi,onunda başliğini değiştirdiler kilo alır mıyım ? sorusunu sordugum için. başliği düzenli beslenirsem kilomu korur muyum yapmıştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı