Redmi Note 8 Pro Sorunu ve Birkaç Soru

soruvar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Redmi Note 8 Pro modelini almak istiyorum. Bir kaç sorum olacaktı.
1- Netflix ve Youtube da videoları HD oynatmadığına dair şikayetler var ve instagram da story atarken sorunlar olduğundan bahsetmişler. Bu sorunlar sizin cihazınızda var mı ?
2-Telefon çok büyük gibi duruyor günlük kullanımda sıkıntı yaşatır mı ?
3- Redmi Note 8 Nfc olmadığı için vazgeçmiştim sizce pro yerine normal Note 8 almak mantıklı mı ?
4- Mi 9T kızıl ötesi yok ve pop-up kamera sıkıntı yaşatır mı daha fazla verip Mi 9T almak mantıklı mı ?
Çok fazla soru sordum ama kafamda soru işaretleri var yardımcı olursanız sevinirim.

Note 8 kullanıyorum ve Pro'yu da tavsiye ederim. Bir kere söylentilere bakarsan her ürünün sorunlarından bahsedilir ki bu bağlamda hiçbir şey alamayız. Benim telefon için de öyleydi güya herhangi bir problem yok. Pro, Mi 9T'ye göre daha mantıklı bence.

Youtube da videoları 1080P ye kadar açabilirsin. Netflix hd cihazlar listesinde olmadığı için hd izleyemiyordun, belki eklemişlerdir bilmiyorum. İnstagramda dolaşırken birden bire ekran pırpır etti, videoların ve görsellerin kalitesi bu pır pır etme olayından sonra düştü, format atsam düzelir. Telefon büyük, adı üstünde Note, günlük kullanımda sorun çıkarmıyor, 2 elle kullanılacak bir telefon. Ancak tek elle tuttuğunda da aşağıdaki tuşlara veya hareket modunu açtıysan hareket tuşlarını yapabiliyorsun, ancak üstteki bildirim barına parmağın yetişemiyor o kadar, yani tek ellede kullanılabiliyor, elin büyükse sorun olmaz zaten.

Youtube da videoları 1080P ye kadar açabilirsin. Netflix hd cihazlar listesinde olmadığı için hd izleyemiyordun, belki eklemişlerdir bilmiyorum. İnstagramda dolaşırken birden bire ekran pırpır etti, videoların ve görsellerin kalitesi bu pır pır etme olayından sonra düştü, format atsam düzelir. Telefon büyük, adı üstünde Note, günlük kullanımda sorun çıkarmıyor, 2 elle kullanılacak bir telefon. Ancak tek elle tuttuğunda da aşağıdaki tuşlara veya hareket modunu açtıysan hareket tuşlarını yapabiliyorsun, ancak üstteki bildirim barına parmağın yetişemiyor o kadar, yani tek ellede kullanılabiliyor, elin büyükse sorun olmaz zaten.
Şuan Huawei G8 kullanmaktayım. Tek elle kullanırken elime tam oturuyor zorluk çektirmiyor bazen. Bu cihazlar büyük, fiyat olarak alternatiflerini bulamadım bir türlü.

Muhtemelen genişliği aynıdır, ama daha uzundur.
Dediğiniz gibi uzunluğu var. Yeni mı store açılacak şehrime mı 9T indirimli olursa onu alabilirim. Ama kızıl ötesi özelliği yok sizce çok bişey kaybeder miyim ?
Netflix sorunu çözüldü mü bilginiz var mı ?

Son düzenleme:
Dediğiniz gibi uzunluğu var. Yeni mı store açılacak şehrime mı 9T indirimli olursa onu alabilirim. Ama kızıl ötesi özelliği yok sizce çok bişey kaybeder miyim ?

Netflix sorunu çözüldü mü bilginiz var mı ?
Eğer televizyonu vs. Telefondan kontrol etmeyecekseniz bir kaybınız olmaz. Telefondan etseniz bile eğer akıllı tv ise wifi üzerinden kontrol etmenize yarayan kendi uygulamaları oluyor. Netflix hakkında bir bilgim yok.

Eğer televizyonu vs. Telefondan kontrol etmeyecekseniz bir kaybınız olmaz. Telefondan etseniz bile eğer akıllı tv ise wifi üzerinden kontrol etmenize yarayan kendi uygulamaları oluyor. Netflix hakkında bir bilgim yok.
Şu zamana kadar telefonumda yoktu o yüzden mi kullanmadım bilemem. Netflix sorununu bugün öğrendim. Netflix aradım ve destek vermediklerini geleceğinden pek emin olmadıklarını söylediler. Kendi web sayfalarında destek verdikleri cihazların olduğunu da eklediler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı