Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi sonrası açılmıyor

Benim telefon şükürler olsun açıldı. Ama 1-2 saat önce IMEI gitti. Güncelleme yapalı 3-4 gün oluyor. IMEI atarken dosyalarım gider mi
Hocam maddi imkanım olsa ne alırım ne de aldırırım. Ama maalesef maddi imkanlar el vermiyor. IMEI parasını bile düşünüyorum sen düşün öyle bir maddi durum. Yoksa vergi kaçırmıyoruz.
Senin telefon kendiliginden mi açıldı mi logosunda takılınca

Benim telefon bir sorun çıkmadı. Normal şekilde formatlandı ve açıldı. Ama dün IMEI patladı. O yüzden bugün IMEI attırmayı düşünüyorum. IMEI atılırken telefon formatlanır mı?

Bir de benim telefon IMEI gitti ya ben şimdi format atsam bir sıkıntı çıkar mı?

Benim telefon bir sorun çıkmadı. Normal şekilde formatlandı ve açıldı. Ama dün IMEI patladı. O yüzden bugün IMEI attırmayı düşünüyorum. IMEI atılırken telefon formatlanır mı?

Bir de benim telefon IMEI gitti ya ben şimdi format atsam bir sıkıntı çıkar mı?

Hocam benim IMEI 3 defa gitti telefonu ayarlardan sıfırlamıştım eskiden. IMEI gittiyse zaten bir daha gitmeyeceğine göre sıfırlarsanız bir şey olmaz

Hocam benim IMEI 3 defa gitti telefonu ayarlardan sıfırlamıştım eskiden. IMEI gittiyse zaten bir daha gitmeyeceğine göre sıfırlarsanız bir şey olmaz
Hocam 10 dakika önce IMEI fiyat sordum 100 TL'ye atıyorlarmış.

IMEI atarken telefon sıfırlanıyor mu? Eğer sıfırlanmıyor ise telefonu sıfırlayıp son sürüme güncelleyip öyle IMEI attıracağım sen ne düşünüyorsun bu konuda hocam?

Son düzenleme:
Hocam 10 dakika önce IMEI fiyat sordum 100 TL'ye atıyorlarmış.

IMEI atarken telefon sıfırlanıyor mu? Eğer sıfırlanmıyor ise telefonu sıfırlayıp son sürüme güncelleyip öyle IMEI attıracağım sen ne düşünüyorsun bu konuda hocam?

Başka forumlarada baktım IMEI atınca telefon sıfırlanıyormuş.

Dosya Ekleri

• 20220730_132521.jpg
    20220730_132521.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 334

Yeni konular

Geri
Yukarı