Reeder rezilliği

Ne Reeder kullandım ne de bir telefonlarını elime aldım ama bir sürü markanın bir sürü kötü örnek olacak hareketleri var. Bu yüzden bir firmaya rezil demek ne kadar doğru?

Bizzat kullanıcısıydım, rezil sıfatını sonuna kadar hak eden çöp bir marka.

Çin'in en kötü cihazlarını bulup Reeder logosu basıp satıyorlar, insan azıcık sorgular kendini, yahu ben satıyorum bunları ama yeterince kaliteli mi diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım kaç para veriyorsunuz da ne konuşuyorsunuz. O paraya aldığın Samsung telefonla çektiğin fotoğraftan mezar taşını okuyamazsın. Reeder kullanıyorum bu paralara alternatifi yok sahip çıkın.

Samsung Galaxy A24 var? 2K daha koy A34 var? Ve bu telefonların ortak özelliği tamamen F/P olmaları ve Reeder'dan daha iyi olmaları.

Peki 2 tane mi alırsın ? 5 lira fiyatı iyi incele postu

Yahu dostum o sitelerdeki bütün kampanyalar sahte hiçbiri birbirinden aşağı değil bunu anlayalım artık.
Koreli firma bile bu ülkede öğrenciye sadece öğrenci belgesiyle sorgusuz indirim yapıyor, özel fiyatlandırmalarla 600-900 dolarlık telefonlarını 20-40 bin TL arasında bu vergilere rağmen bir şekilde getiriyor, Apple'ın öğrenci indirim kampanyaları oluyor, bizim Türk malı olan bizim markamız! olan telefon markası da aslında dolandırıcılık yapıyor. Şu telefonları da rica ediyorum samsungla xiaominin belli seviye cihazlarıyla kıyaslamayalım S20 FE falan yazmışsınız S20 FE'nin 5g antenini bu telefonlara tercih ederim.

Hocam yerli markalarda zamanında GM9 Pro gibi DxOMark'a girecek kamera performansına sahip telefonlar üretildi, keza eksileri olsa bile GM 21 ve 22 Pro modelleride kamera konusunda fiyat segmentinde oldukça başarılıydı, yine Reeder dışında alternatif cihazlarda da fiyat segmentine göre gayet iyi cihazlar var. Kaldı ki Samsung'u fiyat segmentinde her özelliği ile eleştirebilirsiniz ancak fotoğraf çekme konusunda rakiplerinden genel anlamda daha iyi sonuçlara sahip özellikle Pro mod kullanmıyorsanız. Kıyaslanamaz bile, muhtemelen gidip Samsung S7 hatta Note 4 dahi alsanız Reeder'dan daha iyi fotoğraf çekiyordur.
Bu kadar paraya o teknoloji bile fazla. Bu fiyat performans markaları acımasızca eleştirmek doğru değil. Evet sahte kamera koymuşlar çünkü bu segmentte markaların hiçbiri çoklu kamera koymuyor herkes için hayat toz pembe değil. Babası çocuguna tek kameralı telefon alınca arkadaşları yanında eziliyor. Evet iyi ki de sahte kamera yapmışlar.
Bunun hiç bir şekilde normalleştirilmemesi lazım.
Her marka yapıyor. Her gün indirim mi olur? Ama her gün turuncu turuncu yanıyor. Doğru değil ama satış stratejisi herkes yapıyor.

Samsung Galaxy A24 var? 2K daha koy A34 var? Ve bu telefonların ortak özelliği tamamen F/P olmaları ve Reeder'dan daha iyi olmaları.

Dostum a24 dediğin telefon 9 bin TL fiyattan haberin var mı? Bu telefon 5 bin TL yarı yarıya fiyat farkı var nerede yaşıyorsun sen.

Bu kadar paraya o teknoloji bile fazla. Bu fiyat performans markaları acımasızca eleştirmek doğru değil. Evet sahte kamera koymuşlar çünkü bu segmentte markaların hiçbiri çoklu kamera koymuyor herkes için hayat toz pembe değil. Babası çocuguna tek kameralı telefon alınca arkadaşları yanında eziliyor. Evet iyi ki de sahte kamera yapmışlar.

Her marka yapıyor. Her gün indirim mi olur? Ama her gün turuncu turuncu yanıyor. Doğru değil ama satış stratejisi herkes yapıyor.

Dostum A24 dediğin telefon 9 bin TL fiyattan haberin var mı? Bu telefon 5 bin TL yarı yarıya fiyat farkı var nerede yaşıyorsun sen.

Ya arkadaş sen sahte kameranın nesini savunuyorsun alan adam 3 kameralı diye alıyor serviste şans eseri öğreniyor 2 adet sahte kamerayı bu hakka girmek değil mi bunun neyini normalleştiriyorsun nasıl bir saçma kafa yapın var senin.

Herkesin yapması bunu meşrulaştırmıyor, indirim yapmasın o zaman. Bu şekilde sahte indirim yapacaksa. Milleti kandırmak satış stratejisi değildir.

Ya arkadaş sen sahte kameranın nesini savunuyorsun alan adam 3 kameralı diye alıyor serviste şans eseri öğreniyor 2 adet sahte kamerayı bu hakka girmek değil mi bunun neyini normalleştiriyorsun nasıl bir saçma kafa yapın var senin.
Hocam, adamlar sanırım siteye eklemiş fakat o kadar küçük yazmışlar ki. Zaten normal bir insan muhtemelen bunu görmeyecek ;
1709673957332.png

Hocam, adamlar sanırım siteye eklemiş fakat o kadar küçük yazmışlar ki. Zaten normal bir insan muhtemelen bunu görmeyecek ;
Eki Görüntüle 2133825
Tepkiler büyüdükten sonra eklendi diye biliyorum. Onu da karınca yazısıyla yazmışlar. Bu adamların niyetleri kötü. Tek felsefeleri milleti silkmek.

Dostum A24 dediğin telefon 9 bin TL fiyattan haberin var mı? Bu telefon 5 bin TL yarı yarıya fiyat farkı var nerede yaşıyorsun sen.

Bakıpta söyledim herhalde zaten hocam 8K ile 10.7k arasında değişiyor. Yani bu çakmayı alana kadar gidip biraz daha katıp A24 alırsın eğer açlıktan ağzın kokmuyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı