Renault Taliant alınır mı?

Aga ne biliyorsun Allah aşkına ya? Belki iyi olacak araç? Asıl şu Fiat'ın dandik arabalarına verilen paralara yazık. Egea günümüzün Şahin'i çok net şekilde.
Renault Taliant ve çok iyi bir araç mı? Bugün de senin sayende güldüm. Taliant ve çok iyi bir araç kelimesi yan yana gelince çok sırıtıyor. Bu gözlerim bu yazıları okumaz olaydı. 180.000₺'ye satılan arka camları elle açılan 65 beygir olan radyosu dahi olmayan bir araç bile Egea'nın karşısında övüldü ya geçekten el arabası bile övülürse artık şaşırmam.
Asıl şu Fiat'ın dandik arabalarına verilen paralara yazık.
Yani otonom sürüş falan konuşulurken Renault radyosu bile olmayan sözde bir araba çıkarıyor ve buna verilen onca paraya yazık olmuyor ama Egea'ya verilen üç kuruş paraya yazık oluyormuş. Seni çoktan göz ardı ettim bile. Hadi görüşürüz kendine iyi bak.

Renault taliant ve çok iyi bir araç mı? Bugün de senin sayende güldüm. Taliant ve çok iyi bir araç kelimesi yan yana gelince çok sırıtıyor. Bu gözlerim bu yazıları okumaz olaydı. 180.000₺'ye satılan arka camları elle açılan 65 beygir olan radyosu dahi olmayan bir araç bile Egea'nın karşısında övüldü ya geçekten el arabası bile övülürse artık şaşırmam.

Yani otonom sürüş falan konuşulurken Renault radyosu bile olmayan sözde bir araba çıkarıyor ve buna verilen onca paraya yazık olmuyor ama Egea'ya verilen üç kuruş paraya yazık oluyormuş. Seni çoktan göz ardı ettim bile. Hadi görüşürüz kendine iyi bak.
Aynen öyle dostum süper analiz olmuş.

Aynen öyle dostum süper analiz olmuş.
Arkadaşa söylediğim şey Egea modeli Taliant modelinden daha iyi olduğu. Segmentinde Egea modelinden genel anlamda daha iyi modeller var. Bunu kabul ediyorum. 146.000₺ fiyata sıfır olarak zaten en mantıklı seçim Egea. Egea'nın easy paketinde özellikleri az ama fiyatı da ucuz. Joy paket Talinat'a bakıyorsun Egea'nın easy paketinden bile daha az donanımı var ama fiyatına bakıyorsun maşallah kol gibi fiyatı var. Yani kısaca Egea çok iyi bir araba değil lakin Talint'a karşın çok daha iyi.
Egea tabii ki segmentinde bulunan premium otomobiller gibi kalitesi yok örneğin Audı A3 ve Mercedes A serisi gbi modellere karşın kalitesi geride ama fiyatı da geride. Taliant'a bakıyorsun hem Egea'dan kalite anlamında geride ve donanım anlamında geride lakin fiyatına gelince işler değişiyor. Radyosu bile olmayan bir arabaya 180.000₺ istenildiğini gördüm daha ne görsem şaşırsam.

1690973470103.png

🫡

Yeni konular

Geri
Yukarı