Renault Taliant alınır mı?

Usta bi çıksın da görelim. :D Benim düşüncem Egea ile kafa kafaya bir araç olacağı yönünde. Çünkü araba özelliğe göre iyi ve kötü olmaz. Öyle olsa Corolla gelmiş geçmiş en çok satan araç olmazdı.
Benim düşüncem Egea'nın başarısını yakalayamayacağı yönünde. 180.000₺'ye yakın para veriyorsun arabada radyo dinleyemiyorsun. Bu paraya Talıant'ın hiç şansı yok.

Son düzenleme:
Benim düşüncem Egea'nın başarısını yakalayamayacağı yönünde. 170.000₺'ye yakın para veriyorsun arabada radyo dinleyemiyorsun. Bu paraya talıant'ın hiç şansı yok.

Katılıyorum egea varken taliant alınmaz ama 0 egea alacağıma 3/4 yaşında bir focus veya jetta daha hoş duruyor.

Katılıyorum egea varken taliant alınmaz ama 0 egea alacağıma 3/4 yaşında bir focus veya jetta daha hoş duruyor.
3/4 yaşında Focus ve Jetta almana gerek yok. Talıant ile aynı paraya sıfır Golf var. Volkswagen / Golf / 1.0 TSI / Impression / ACİLL!!!2021 SIFIR VOLKSWAGEN GOLF 1.0 TSI İMPERSSİON sahibinden.comda - 918508207
Ekran Görüntüsü (5293).png
Ekran Görüntüsü (5294).png

Golfun boş paketi ÖTV sınırında kaldı gayet güzel oldu şu araca park senörü + hız sabitleme takıp uzun süre sorunsuz kullanılır zaten 1.0 tsı motorun performans ve yakıt tüketimi çok başarılı.
2 sene önce Talıant'dan çok daha ucuza Passat alabiliyorduk şimdi aynı paraya teypsiz ve arka camları elle açılan Talıant alamıyoruz. 😂😂
Ekran Görüntüsü (5297).png

Benim düşüncem Egea'nın başarısını yakalayamayacağı yönünde. 180.000₺'ye yakın para veriyorsun arabada radyo dinleyemiyorsun. Bu paraya Talıant'ın hiç şansı yok.

Egea'nın başarısı şirketlerin çok alıyor olması. Biniyorsun diye yüceltmene gerek yok. Koyduğun Golf sıfır değil ve lansman fiyatından alınmış bir Golf. Taliant alacağıma Golf alırım diyemiyor kimse ve Taliant'ın otomatik seçeneği de var. Şu "bende var en iyisi bu" algısını bırakın lütfen.

Geri
Yukarı