Resident Evil 2 Remake Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Fiyat çok fazla. 209-259₺ civarı olsa daha iyi olurdu sanki. İzlediğim videolara göre güzel oyun olmuş. Bende oyunun Steam kodu var ama tür bana hitap etmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Remake" gibi Remake olmuş açıkçası. Oyun çok hoş. Ben gayet keyif aldım oynarken. Ancak kimseye, herhangi bir oyunu 400 TL'ye alın diyemem. Ben de öyle oynamadım açıkçası. Oyun iyi mi diye soruyorsan, iyi; 400 TL'ye değer mi diye soruyorsan, değmez.

Oyun başarılı, alınır oynanır asla pişman olunmaz ama bu dediğim olay indirim zamanı vs olduğunda geçerli. Asla ve asla 400tl değerinde bir oyun değil.

Resident Evil serisi 30 oyundan oluşuyor 30 oyununu da bitirdim fakat 400₺ edecek kadar güzel değil.
Remake cidden güzel olmuş. Resident Evil 1 HD gibi yenilikler olmaması çok iyi olmuş. 250₺ civarı olsaydı parasını hak ederdi fakat 400₺ cidden verilmez. Ben yurtdışından çok ucuza aldım. Tavsiyem yurtdışından alabiliyorsan yurtdışından al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı