Resident Evil Village Kırılır mı?

Bence bizim ülkede torrent kullansak hak yemiş olmayız adamlara dünya kadar vergi veriyoruz adamlar keyif içinde yaşıyor bizde anca karın tokluğuna yaşıyoruz.Bence bizim yediğimiz haklar devletin boynuna.
PC içinse öyle düşündüğünüz kadar vergi yok PC'deki uygulamalar ''yazılım'' olarak geçiyor. Konsolda ise ''lüks'' olarak geçtiğinden daha yüksek oluyor.

Bence bizim ülkede torrent kullansak hak yemiş olmayız adamlara dünya kadar vergi veriyoruz adamlar keyif içinde yaşıyor bizde anca karın tokluğuna yaşıyoruz.Bence bizim yediğimiz haklar devletin boynuna.
Birde yapıcakları kadar hasılat elde etmelerine rağmen hala bizde oyunlar 250TL"den aşağı sunulmuyor. Bizde korsana yöneliyoruz normal olarak adamlarda 60birim bizde 250birim Almanya ile bizi kıyaslayacaksan onlarda 60 birime Cyberpunk bizde 250birime Cyberpunk.

Bir de yapacakları kadar hasılat elde etmelerine rağmen hala bizde oyunlar 250TL"den aşağı sunulmuyor. Bizde korsana yöneliyoruz normal olarak adamlarda 60birim bizde 250birim Almanya ile bizi kıyaslayacaksan onlarda 60 birime Cyberpunk bizde 250birime Cyberpunk.

Bu arada korsana destek yok diyenlerin çoğu Steam vb. platformlarda sabah akşam indirim kovalıyorlar, acı gerçek.

PC içinse öyle düşündüğünüz kadar vergi yok PC'deki uygulamalar ''yazılım'' olarak geçiyor. Konsolda ise ''lüks'' olarak geçtiğinden daha yüksek oluyor.
Yok knk onun için demedim mesela adamlara vergi veriyoruz ama adamlar bizim şartlarımızı git gide kötüleştiriyo buda bizi torrente bedava içeriğe falan yönlerdiriyo ülkenin hali şartları güzel olsa kullanmayız zaten baştakiler yüzünden hakka giriyoz.

Kırılmayacak oyun yoktur hocam, yazılım dili gereğince böyle. Ha 10 yıl sürer ha 1 gün ama eninde sonunda kırılır.
Ayrıca korsan tavsiye etmememizin tek sebebi emek hırsızlığı değil, sizin güvenliğiniz de önemli.
Ben de korsan oyun indiriyorum ayda yılda bir, dikkatli bir şekilde indirin eğer indirecekseniz. Crack dosyalarının %90'ında zararlı yazılım var.

Sadece sormuş sakin olun.

Cyberpunk 2077 kırıldığı gibi sunuldu. RE8 için bekletmezler diye düşünüyorum.
Cyberpunk kırılmadı ki. Oyun zaten korumasız olarak sunuldu. Steamden indirip iade ettikten sonra oyun dosyaları ile bile oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı